Jump to content

Компютърът ми се стартира страшно бавно


kevin

Препоръчан пост

  • Отговори 88
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Изведи Task Manager и прекрати m3SrchMn.exe.

Сложи отметки на следните обекти и кликни Fix checked:

O2 - BHO: mwsBar BHO - {07B18EA1-A523-4961-B6BB-170DE4475CCA} - C:\Program Files\MyWebSearch\bar\1.bin\MWSBAR.DLL

O3 - Toolbar: My Web Search - {07B18EA9-A523-4961-B6BB-170DE4475CCA} - C:\Program Files\MyWebSearch\bar\1.bin\MWSBAR.DLL

O4 - HKLM\..\Run: [My Web Search Bar Search Scope Monitor] "C:\PROGRA~1\MYWEBS~1\bar\1.bin\m3SrchMn.exe" /m=2 /w

O20 - Winlogon Notify: WgaLogon - WgaLogon.dll (file missing)

После провери дали в Add or remove programs няма да има My Web Search или нещо подобно и ако има, го деинсталирай. После, независимо дали си го деинсталирал или не, иди в C:\Program Files и изтрий съответната папка, ако е там.

Рестартирай компютъра.

Иначе виждам, че LogMeIn и QuickTime са си оставили боклуци след деинсталациите си. Провери в Add or remove и за Bonjour и го деинсталирай и него, ако го има.

Link to comment
Сподели другаде

Тогава стартирай HijackThis, кликни Open Misc Tools section, кликни Delete a file on reboot, посочи файла m3SrchMn.exe в C:\Program Files\My Web Search(или както е точно името)\bar\1.bin\ и рестартирай компютъра. После пак пусни HijackThis, сканирай (без лог) и постави отметките отново, ако има нужда.
Link to comment
Сподели другаде

Сканирах с SuperAntispyware.Имам само adware.

 

Night_Raven страшен си братле.Вече се стартира нормално.Много ти благодаря незнам как да ти се отблагодаря.Велик си. :thumbsup: :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Приятелю виждам ,че се гърчиш вече доста вреве с тоя комп.Всеки го е изпитал но да не би да имаш няколко програми от сорта на ускоряване на паметта,wndowsa и тем подобни,особенно наблягам на паметта защото от няколко такива ускоряващи програми такива плесканици стават,че неможеш да си познаеш компа,всяка настройва за себе си и накрая нищо.Виж провери и не забравяй напреженията защото когато процесора няма нужното напрежение(това е чип,а не транзистор) при него най малкото отклонение дава страшни проблеми в работата му .А твоите са направо очебийни от 12v имаш 5 за какво говорим тогава.Първо оправи захранването за да можеш да проследиш и другите процеси иначе сега всичко е измамно.Успех!
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Ами и аз имам горе-долу същия проблем.При стартиране на Windows чакам около 5мин за да почна да работя по него, иначе ако започна по-рано рискувам да бъгне и само рестарт да го оправи.Мисля че проблема е в конфигурацията на самия комп:

 

Процесор - AMD Athlon 64, 2000 MHz (10 x 200) 3000+

RAM - 2 x 256 DDR 400

HDD - 160GB SATA 7200rpm

 

Та аз си мисля, че просто имам малко RAM и можеби слабичък процесор.Но при включване на Windows имам 43-45 стартиращи процеса което е доста и сигурно и те доста помагат за това му състояние, като се има предвид, че съм настроил KIS 7, Skype и MSN да не се стартират при зареждане на Windows.Понеже съм решил малко да го ускоря ще видя евентуално когато сложа новата RAM (2 x 1GB) как ще се държи.Но това ще стане след седмица щото е поръчка.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...