Jump to content

Търся DivX Media Consumer SDK


Препоръчан пост

Здравейте

 

DivX Media Consumer SDK е програма която обработва субтитрите във формат който позволява от домашният DVD Player размерът на субтитрите да бъде уголемяван без те да бъдат вграждани във филма.

Поне това прочетох по различните Форуми.

Но така и не успях да разбера от къде да си намеря програмата за да се опитам да поработя с нея.

Ако някой знае нещо по този въпрос то къде може да се изтегли програмата много бих се радвал.

 

 

Благодаря Ви.

Link to comment
Сподели другаде

Извинявам се, че не е точно по темата, но видях, че имаш същия плеър като моя: Crown 4500 SCR. Интересува ме радиото работи ли като хората, защото си го купих основно заради FM тунера, но нещо не хваща добре.
Link to comment
Сподели другаде

Извинявам се, че не е точно по темата, но видях, че имаш същия плеър като моя: Crown 4500 SCR. Интересува ме радиото работи ли като хората, защото си го купих основно заради FM тунера, но нещо не хваща добре.

 

 

Ще Ви трябва хубава антена и дано сте на добро място за да можете да хващате повече и по добре станции но по принцип и аз не съм особенно доволен от FM тунера иначе всичко останало при мен е OK

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

Благодаря Ви за отговора. Програмата за която питате не съм я ползвал, но това което искате зависи от плеъра. Аз също искам да намеря повече инфо за този модел ДВД, но засега без успех. За субтитри ползвам AVI ReComp или нещо такова, мога да видя името точно, работи се сравнително лесно и се получават хубави субтитри, но са вградени и изисква доста време.

Забелязал ли сте, дали при първоначално включване волумето е на макс? При мен е доста неприятно всеки път бързо да намалявам звука, а при един случай беше спирал тока и при идването му диска вътре сам се стартирал и целия вход слушаше музика докато се прибера. Има ли подобен проблем при Вас?

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Благодаря Ви за отговора. Програмата за която питате не съм я ползвал, но това което искате зависи от плеъра. Аз също искам да намеря повече инфо за този модел ДВД, но засега без успех. За субтитри ползвам AVI ReComp или нещо такова, мога да видя името точно, работи се сравнително лесно и се получават хубави субтитри, но са вградени и изисква доста време.

Забелязал ли сте, дали при първоначално включване волумето е на макс? При мен е доста неприятно всеки път бързо да намалявам звука, а при един случай беше спирал тока и при идването му диска вътре сам се стартирал и целия вход слушаше музика докато се прибера. Има ли подобен проблем при Вас?

 

Проблема със волумето и при мен е същият а за другото което ме питате все още не ми се е случвало.

Аз също съм изсползвал AVI ReComp работи сравнително добре но в някой сучаи има разминаване на вградените субтитри със звука.

Чао за сега и успех.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...