Jump to content

Търся програма за ТВ автоматизация


Препоръчан пост

Оказа се автоматизирането на Видео файлове е доста трудна задача за плеърите кото пробвах. Всеки знае че може да подреди в плейлиста видео файлове и всичко ще е наред, особенно ако е плеър като KMplayer с вградени по използвани кодеци. Проблема не ми е с кодеците а с това как да накарам в плейлистата да бъде изчислено реално времето за плей в "бъдеще". Наистина има перфектна програма за Броадкаст и това е OtsAV tv- http://www.otsav.com/download/otsav-free-trial.html . Лошото че плейва само обработени от нея специално *.VOB файлове.

Дали някой не е срещал някъде подобна програма, може и обикновен плеър но с добре организирана библиотека. Winamp, mediaplayer, BSplayer, KMplayer не вършат работа - показват само времето от началото или до края на файла - НЕОБХОДИМО МИ Е реално време в момента и примерно след десетия файл.

Link to comment
Сподели другаде

Crystal Player показва в плейлистата си (докато не възпрпроизвежда) общото времетраене на всички вмъкнати в листата файлове, но не знам това дали ти върши работа. Чак такава подробна програма, каквато ти търсиш, не ми е попадала.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...