Jump to content

Проблем с инсталацията на Windows на Acer Aspire 5315


kukli4ka21

Препоръчан пост

  • Отговори 37
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Благодаря Назиков.

MSI обаче е събиран,за него по нета няма да стане май...

А за останалите проблеми какво/как мога да направя?

Виж тук намерих инструкции как да се направи инсталационна флашка + програма за това.

Link to comment
Сподели другаде

Виж тук намерих инструкции как да се направи инсталационна флашка + програма за това.

Супер :thumbsup: А това дето е написано ще стане с моето СД на ХП или не?Щото си имам оригинален/верно не е на бг,но не е проблем/.И стъпките същите ли ще са?

Ше кажеш ли как да оправя и този прозорец с име и парола дето ми излиза при стартиране?

Link to comment
Сподели другаде

Супер :thumbsup: А това дето е написано ще стане с моето СД на ХП или не?Щото си имам оригинален/верно не е на бг,но не е проблем/.И стъпките същите ли ще са?

Ше кажеш ли как да оправя и този прозорец с име и парола дето ми излиза при стартиране?

Ще трябва са стане с твоя диск, няма причина да не стане. За името и паролата не знам точно как става, защото не ми се е налагало да се занимавам. Ти нали и без друго като преинсталираш тези работи ще бъдат изтрити. Щом си имаш оригинален Windows XP, можеш да си изтеглиш "Windows XP български интерфейсен пакет" (5,8 MB) от сайта на Microsoft.

Link to comment
Сподели другаде

Много благодаря !!!

За драйвърите- с Евереста ми излизат разни работи дето хич не ги разбирам.Да си копна инфото от там и да потърся в Гугъл?!?И после какво?Трябва да си направя СД и с тях,но как точно?И после да ги метна на флашка за ASERa/по същия начин като за уиндоуса/?

Link to comment
Сподели другаде

Много благодаря !!!

За драйвърите- с Евереста ми излизат разни работи дето хич не ги разбирам.Да си копна инфото от там и да потърся в Гугъл?!?И после какво?Трябва да си направя СД и с тях,но как точно?И после да ги метна на флашка за ASERa/по същия начин като за уиндоуса/?

На CD-R (може да ползваш CD-RW) ги записваш както си се записват данни обикновено, също и на флашката. Може да ги съхраниш на друг дял в харддиска, който няма да изтриваш и като инсталираш уиндоуса, влизаш там (да речем в D:-устройство) и си ги инсталираш оттам.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 year later...

Извинявам се за нахалството но нали някой вече е направил цялата врътка.Няма ли начин да се качи такъв уиндоус хп в ISO формат.Аз до сега колкото прочетох и се опитвам да го направя но не става Vistata ми захапала Аcer-a и не пуска.Не може ли draco_volans да качи неговото произведение и да успея да го докарам до XP.Аз си изтеглих ХP SP2 непипано и не мога да го нагодя някъде бъркам опитах със всичките неща които се изписаха но не става.Започва като по добаващо и след F6 ми изписва ,че има вирус и дотам.Има ли някои които го е правил тоя ISO?Сигурен съм че има и не трябва да се минава през всичките тези процедури.Та ето го моето нахално предложениице .Достатъчно е някой от успелите потребители или модератори да качи в някой сайт едно изчистено XP което да е ISO за да го изтеглят не толкова запознатите хора като мен с едно кликване на "тук" и да се приключи с главоболията.Аз мога да ви дам XP SP2 непипано копие на оригинала ,а хората които знаят как става да го направят . Малко е егоистично от моя страна да искам такова нешто ,но ако бъде направено сигурно ще бъде друпнат поне 10000000000000000000 пъти 100%.И затова моля draco_volans които е постигнал това да направи достъпно този труд който е постигнал и до обикновенните ненаучени хора като мен .Предварително БЛАГОДАРСКО ОТ МЕН

 

Мисля че е по слилите на тези хора и надявам се да не искам толкова много , но ми омръзна да се занимавам с дни и пак нищо да не съм постигнал.Още веднъж благодарско и поклон пред вас.

Link to comment
Сподели другаде

Няма как това да стане тук, защото Windows не е софтуер за за свободно разпространение и модификация. Всеки манипулира копието, което има САМ, без да го разпространява. Противното, е и против правилата на форума. :)
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...