Jump to content

Зодии, щуротии


Юнак

Препоръчан пост

Здравей Юнак!

Супер зодиак.Много ми хареса,а пък и за зодията ми-стрелец само хубави работи пише.Добих самочувствие.Мире,кога ще е рожденния ден-да празнуваме за твое здраве? :P

Link to comment
Сподели другаде

Интересното е че малко след скандала се държи с теб сякаш нищо не е станало. Значи за него подобно поведение е напълно в реда на нещата. Не всеки може да понесе такъв стил на общуване и докато жертвата е изпаднала в дълбока депресия и размишления - Овена изведнъж се появява и изтърсва неква смешна и забавна щуротия, като те обърква още повече. Ти тъкмо си набрал кураж и си събрал необходимите доводи за да му кажеш, че не е бил прав. Обича да се ебава с другите и не го е страх от конфронтации и силни преживявания. Ненавижда скуката и самотата. Лесно се влюбва и може да бъде много ревнив и откачен. Бори се за правата си до нива граничещи с нахалство.

 

Ей, много точно. Много неща за овните, отговарят точно за мен;) Беее. Особено това за скандалите. Все едно някой е писал това за мен;)

Супер забавно е!

Link to comment
Сподели другаде

Наистина много сполучлив хороскоп! А и доста забавен, не може да се отрече!!!

Най-интересното е, че ми звучи най-реално и вярно от всички четени досега хороскопи. :)

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...