Jump to content

Проблем със записани дискове за DVD плеър


Препоръчан пост

Накратко,по описаното ръководство за конвертиране на филми с ConvertXtoDvd,съм конвертирала над 100 диска и съм ги гледала без проблем на дом. си плеър,Айва за протокола.Така беше до скоро.Последните няколко пъти след като конвертирам и запиша диска,плеъра отказва да го чете.Не съм сменила нищо,нито съм бутала някакви настройки.Преинсталирах ConvertXtoDvd,опитах да записвам и с друга програма и по конкретно пробвах с CopyToDVD,а дотогава съм ползвала вградената в конверт. програма или Nero. И с двете не съм имала проблем..В случая на последните ми дискове е интересно,че на компютъра и лаптопа вървят,но на плеъра изписва Check disk или някои тръгват,но се получава ето

това

Ще бъда благодарна,ако някой ме просветли на какво може да се дължи това.Предварително благодаря!

Link to comment
Сподели другаде

За сервиз. Замърсен лазер или вече е за смяна, особено ако е изкарал над година - две.

С CD и DVD формат еднакво ли се държи?

 

И темата въобще не е за форум "Програми".

Link to comment
Сподели другаде

Пропуснах да отбележа,че плеъра си чете дисковете,които съм правила преди.Въобще си чете CD,DVD,без последните дискове,които конвертирам и записвам.Съжалявам,ако заглавието ви е подвело,но не се сетих как по точно да формулирам въпроса си.Аз мисля,че имам проблем или с конвертиращата програма,или записващата такава или записвачката нещоне наред,но не мога да определя кое точно,затова пуснах темата тук.Благодаря за мнението все пак.
Link to comment
Сподели другаде

Да си слага нова версия на програма? Нови кодеци ?

Ако помниш, може да кажеш, преди да се появи проблема си слагала на компа, които може да са причинили проблема ( малко възможно )

 

Пробвай с други дискове, да видим какво ще стане.

Link to comment
Сподели другаде

Да,нови кодеци сложих преди време,смених К Лайт Мега... с последната версия.

Еми махни я тая версия и сложи старата, където е била.

И пробвай, да видим дали това е бил проблема ;)

Link to comment
Сподели другаде

СТАНА!!!Огромно благодаря за помощта,бях се побъркала тия дни,че не мога да гледам любимия си сериал,а никога не бих се сетила,че точно кодеците са ми проблема.Още веднъж БЛАГОДАРЯ!!!

Една скромна виртуална почерпка

http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3106421/2/istockphoto_3106421_ice_in_a_glass_of_whisky.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...