Jump to content

Препоръчан пост

Firefox е добър браузер,ползвам го предимно него,но напоследък се появиха следните проблеми:

След преинсталация на ОС,преди два месеца,върнах настройките му,благодарение на приставката FEBE,но с паролите имам проблем-трябва всеки път да ги изписвам. Гледах по настройките,но въпреки,че имам отметка на помнене на същите,не става.

Вторият проблем се появи преди дни-за да ползвам услугите на една банка,ми бе предоставен сертификат,защитен с главна парола,но след активиране,тази парола ми се иска на доста сайтове,някой от които,изобщо не ползват такъв защитен сертификат.

Какво трябва да направя така,че да ги нямам тези проблеми ?

Link to comment
Сподели другаде

За главната парола да не е включено искането на главна парола - Инструменти-Настройки-Сигурност и в частта пароли Използване на главна парола. Освен това, пак там, но отгоре, виж дали е сложена отметката за помнене на паролите.

Успех

Link to comment
Сподели другаде

Ъъ като пусна с последна версия на FireFox да се сваля нещо, не ми излиза вграденото download прозорче, а когато файла се свали просто го изкарва на десктопа. / където съм задал да се свалят файлове /

Тоест не показва, че се сваля файл, а той се сваля. Този проблем го срещам за втори път, но този път при мен.

Помощ моля :)

Link to comment
Сподели другаде

Какви добавки (add-on) си слагал? Аз лично съм с Download statusbar и той също ми крие прозореца за изтегляне на файлове, но ми показва в системната лента кой файл се тегли.
Link to comment
Сподели другаде

Какви добавки (add-on) си слагал? Аз лично съм с Download statusbar и той също ми крие прозореца за изтегляне на файлове, но ми показва в системната лента кой файл се тегли.

При мен и тя изчезна, аз бях също с него, ти го беше показал в темата за добавките. Нямам други адони, които биха попречили на даунлоада.

Link to comment
Сподели другаде

Чудя се защо не пробваш да си направиш един бекъп и да преинсталнеш мозилата.

C:\Documents and Settings\<Потребител>\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\<....>.default

Копни си ги някъде, или направи архив на файловете вътре.

След това деинсталирай мозилата почисти с Ccleaner, инсталирай я и сложи пак там файловете и виж дали ще прави пак така.

Link to comment
Сподели другаде

При мен и тя изчезна, аз бях също с него, ти го беше показал в темата за добавките. Нямам други адони, които биха попречили на даунлоада.

Пробвай да го махнеш и виж дали ще ти се появи прозореца (при включена отметка както те посъветва Иван по-горе).

Link to comment
Сподели другаде

Пробвай да го махнеш и виж дали ще ти се появи прозореца (при включена отметка както те посъветва Иван по-горе).

Това предварително го направих, като ми каза да слагам отметки, но без резултат. Сега ще преинсталирам както ме посъветва VIS.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...