Jump to content

Препоръчан пост

Здравейте.Имам проблем със звука.Като се разходя малко из интернет и после реша да си пусна филм да гледам и...няма звук!Трябва да рестартирам кюнеца и още преди да щъкна из пространството да си пусна филма/тогава звук има/.После пак същото...по няколко пъти на ден рестартирам.Същото е и като искам да гледам някое клипче или да поиграя на някоя игра.Единстенно звукът НЕ изчезва от ТВ тунера и от АИМПто-когато и да ги пусна звук винаги има.Питах,гледаха разни приятели,сменях си плеярите и нищо!Можете ли да ми помогнете? :bang:
Link to comment
Сподели другаде

Опитай да инсталираш най-новите драйвери на звуковата си карта, като първо деинсталираш текущите и почистиш с Driver Cleaner, както е описано в тази тема.
Link to comment
Сподели другаде

  • 5 months later...
Ще опитаме тези дни/поне не аз тъй като много не разбирам/пък пак ще пиша.Мерси за сега. :)

Здравейте.Искам просто да попитам или да споделя/защото ми е интересно/-така и така изтрихме драйверите,инталирахме нови-не се оправи горепосоченият проблем.Пробвахме пак,и пак,и пак...,и накрая се примирих.Преди около месец си"играех"на "тука има,тука нема троянец" из руските сайтове-нода ми светваше на целия екран в червено.Дърпах щепсела...и пак.След десетина пъти ми дойде акъла и се спрях.След това звукът ми се оправи?!?

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...