Jump to content

Търся програма за следене на компютъра ми


Препоръчан пост

Здравейте.

 

Искам да кажа първо че аз съм заклет линуксаджия но сега ми се налага да си сложа един windows на РС-то и искам да си инсталирам някой keyloger или някоя подобна програма която да следи какви страници са отваряни, какво е писано по skype, icq, mIRC-а и т.н. Става въпрос за моето лично РС не за някое друго, така че не ми трябват "хакерски" програми ами нещо което си е законно и което ще си го инсталирам сам на мой-то си РС, без антивируса да пищи че има нещо нередно

 

Някой знае ли за такава програма ?

Предварително благодаря!

Link to comment
Сподели другаде

Това става ли: Revealer Keylogger Free: Цък. Преди време съм изпробвал как работи, но нямам пресни впечталения. Хвърли едно око и на Family Key Logger: Цък. Без пари са и двете. :)

 

ПП: не видях, че предишният коментар съдържа и двете програми. :)

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря ви момчета тези неща ми свършиха работа. Особено тези дето са free, защото не ми се плаща за другите макар че имат някои допълнителни функции.
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
На мен ми трябва нещо подобно, но за запис на разговорите проведени по Skype. Жената нещо ме баламосва с тъщата, затова ми е необходимо да знам какво си разправят, какво се наговарят (може да не го правят, въпреки, че съм сигурен на 99,99%, че е така, но няма как да разбера, докато не чуя някой запис на разговорът им). За целта ми е необходима програма, която да се стартира автоматично с Windows-а, но по никакъв начин да не изказва за присъствието си - никакви икони, без звук, когато се включи за да запише даден разговор и т.н. По възможност да започне записа, когато започне рзговора по Skype, а не с стартирането на системата - не ми е необходим запис продължаващ 5 часа, и да трябва да го слушам, дали междувременно не е проведен някакъв разговор по Skype.
Link to comment
Сподели другаде

На същия сайт от поста на Cheers има такава програмка Call Recorder v1.40 - phone recording tool но немога да кажа до колко е ефективна и дали ще послужи.

 

п.п. Малии, загазил си го човече тъщата жената :crosseyes1:

Link to comment
Сподели другаде

Можеш да погледнеш някои от тези теми:

http://www.masternewmedia.org/online_colla...de-20070624.htm

http://skypetips.internetvisitation.org/ar...kype_calls.html

http://labnol.blogspot.com/2006/06/how-to-...versations.html

 

Надявам се нещо от тях да ти помогне.

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте.

 

Искам да кажа първо че аз съм заклет линуксаджия но сега ми се налага да си сложа един windows на РС-то и искам да си инсталирам някой keyloger или някоя подобна програма която да следи какви страници са отваряни, какво е писано по skype, icq, mIRC-а и т.н. Става въпрос за моето лично РС не за някое друго, така че не ми трябват "хакерски" програми ами нещо което си е законно и което ще си го инсталирам сам на мой-то си РС, без антивируса да пищи че има нещо нередно

 

Някой знае ли за такава програма ?

Предварително благодаря!

Може би това тук ще помогне!А можеш и сам да потърсиш! Успех!

 

На мен ми трябва нещо подобно, но за запис на разговорите проведени по Skype. Жената нещо ме баламосва с тъщата, затова ми е необходимо да знам какво си разправят, какво се наговарят (може да не го правят, въпреки, че съм сигурен на 99,99%, че е така, но няма как да разбера, докато не чуя някой запис на разговорът им). За целта ми е необходима програма, която да се стартира автоматично с Windows-а, но по никакъв начин да не изказва за присъствието си - никакви икони, без звук, когато се включи за да запише даден разговор и т.н. По възможност да започне записа, когато започне рзговора по Skype, а не с стартирането на системата - не ми е необходим запис продължаващ 5 часа, и да трябва да го слушам, дали междувременно не е проведен някакъв разговор по Skype.

То ако е с тъщата няма какво да се тревожиш, ама ако е с някой мъж, тогава има за какво да се плашиш! :peace:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...