Jump to content

Малък проблем с Уторент-а


Препоръчан пост

Значии така стоят работите - както тръгна да тегля нещо с Уторент отдолу,където показва скоростта на даунлоад ми излиза една удивителна която казва че "FireWall / Router is limiting your traffic.You need to open up a port so others can connect you" и не мога да разбера дали тегли по-бавно или това ми е нормалната скорост и този надпис е просто бъг в програмата.Версията ми е 1.7.6.Някакви предложения ? :crosseyes1:
Link to comment
Сподели другаде

Товя означава, че трябва да разрешиш порта, които използва програмата, в твоя firewall или евентуално ако ползваш рутер. Самият номер на порта можеш да видим като натиснеш на удивителната и погледнеш в полето Port used for incoming connections.
Link to comment
Сподели другаде

не ползвам рутер.Но не знам как да вляза в настройките на firewall-a ми, а и номера на порта се мени всеки път като стартирам програмата(уторент)

Абе въпроса ми е : как да разбера с какъв firewall съм , за да го отворя и да поръчкам малко за да разреша порта - въобче ме няма в тези firewall-ове :desert:

 

П.С Сега разбрах как да влезна в защитната стена и ме пита за номер и име на порта - номера го знам,но името?? трябва да си го измислям ли?

Link to comment
Сподели другаде

отново ще се опитам да обесня : за да разреша порта (forward port) във Защитната стена трябва да дам exception(изключение) за уТорент.Но трябва да се въведе и номера на порта , и име(което не знам).Въведох 5-6 порта от уторент , измисляйки им различни иманеа,но удивителната в уТорент пак си стои.Някой който разбира от тази (вече ми идва да кажа ТЪПА) защитна стена , да обясни по-подробно как да го разреша този (скапан) порт :help: :jokingly:
Link to comment
Сподели другаде

отново ще се опитам да обесня : за да разреша порта (forward port) във Защитната стена трябва да дам exception(изключение) за уТорент.Но трябва да се въведе и номера на порта , и име(което не знам).Въведох 5-6 порта от уторент , измисляйки им различни иманеа,но удивителната в уТорент пак си стои.Някой който разбира от тази (вече ми идва да кажа ТЪПА) защитна стена , да обясни по-подробно как да го разреша този (скапан) порт :help: :jokingly:

 

 

Името което трябва да напишеш е - utorrent!

Слагаш си някой порт в програмата(примерно 54321).После същия порт го отваряш в Firewall-a.

И махни отметката на - randomize port each time utorrent starts

Link to comment
Сподели другаде

да така би трябвало да е,ама не става тази удивителна си стои.Някъде четох че ако съм нямал реално ИП и ползвам тази защитна стена няма как да оправя проблема.Някакви други надеждни зашитни стени които да не блокират програмата?
Link to comment
Сподели другаде

Няма никакво значение каква стена ползваш. Ако инсталираш друга, това няма накара uTorrent да заработи. Можеш да пробваш да спреш вградената стена напълно и да видиш дали ще тръгне.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...