Jump to content

Препоръчан пост

Проблема е следния: когато кликна с десния бутон на някоя икона от дока, за да вляза в настройките, ми изкача съобщението от снимката. Като потвърдя, работата се оправя и продължавам с работата си с дока.

Преди да започне да излиза това съобщение, излизаше друго (нямам снимка), в което се казваше, че не може да открие yzDocklet.dll. Свалих го от интернета и го сложих там където трябва (според мен) и тогава започна да изписва настоящето съобщение. Деинсталирах, инсталирах програмката, но все същата работа.

 

П.П. Windows-а ми е чешки, така че и съобщението е на чешки. Дано ви говори нещо. Пише нещо от рода: YzDockletChangeLabel не открива YzDocklet.dll. Възможно е да не съм копирал YzDocklet.dll там където трябва.

post-485-1200167884_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Възможно е да не съм копирал YzDocklet.dll там където трябва.

В 99% от случаите такива системни файлове се разполагат в C:\Windows\System32 (където C: е дела, на който си инсталирал операционната си система, а Windows е папката). Възможно е също така да търси въпросния файл в инсталационната директория на програмата.

Link to comment
Сподели другаде

В 99% от случаите такива системни файлове се разполагат в C:\Windows\System32 (където C: е дела, на който си инсталирал операционната си система, а Windows е папката). Възможно е също така да търси въпросния файл в инсталационната директория на програмата.

 

Копирано е на точно тези две места за които говориш. Нямам си представа....

Link to comment
Сподели другаде

Малко глупаво предложение, но пробва ли да деинсталираш програмата, да почистиш регистрите и излишните файлове, и после пак да я инсталираш.

 

И това съм го правил, написано е по горе.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...