Jump to content

Трябват ми идеи и съдействие за камера Cannon PUB DIE 278B


Препоръчан пост

Значи хора проблема ми е следния имам камера купена втора ръка . Марката е cannon модела е PUB DIE 278B проблема е следния записва дирекно на двд ама псто не го чете а драйвери за нея нямам . Някой може ли да ми даде драйвери за нея или идея защо псто не ми чете двдто :crosseyes1:

 

Благодаря ви предварително !

Link to comment
Сподели другаде

С каква операционна система работиш?

Какво означава "... псто не го чете ..." - диска не се разчита, разчита се, но файловете са в непознат формат (какъв?) или нещо друго?

Провери данните за модела на камерата, на първо търсене не можах да я намеря в сайта на Canon.

Link to comment
Сподели другаде

След това кажи ако сте решили проблема, и как :)

Ако не сте го, дай информация като сложиш диска в компютъра изобщо показва ли, че има диск.

Ако показва то файловете в какъв формат са. Много вероятно е компютъра да не разчита формата на видеото от камерата.

Ако пък не показва, че има диск може да го пробваш на друг компютър и да видим и там резултата.

Link to comment
Сподели другаде

След това кажи ако сте решили проблема, и как :)

Ако не сте го, дай информация като сложиш диска в компютъра изобщо показва ли, че има диск.

Ако показва то файловете в какъв формат са. Много вероятно е компютъра да не разчита формата на видеото от камерата.

Ако пък не показва, че има диск може да го пробваш на друг компютър и да видим и там резултата.

Ами изобщо не чете диска просто нямам идея пробвах и на другите 2 пста в нас същата работа.....

Link to comment
Сподели другаде

Така и не ми отговори пълно.

След слагането на диска в My Computer показва ли, че има диск мушнат в CD-то ?

Да предположим, че не показва изобщо, че е мушнат диск в такъв случай мисля, че проблема идва от диска или компютъра, а не от камерата.

Компютъра пробвал ли си дали чете други DVD дискове ? Пробва ли с друга марка дискове ?

Не искам да те подценявам със следващия въпрос, но диска според мен за камерата се използват DVD дискове. А компютъра ти има ли DVD ?

Опитай да отговаряш на всеки зададен въпрос по отделно за да може да се разбираме по-лесно ;)

Link to comment
Сподели другаде

Така и не ми отговори пълно.

След слагането на диска в My Computer показва ли, че има диск мушнат в CD-то ?

Да предположим, че не показва изобщо, че е мушнат диск в такъв случай мисля, че проблема идва от диска или компютъра, а не от камерата.

Компютъра пробвал ли си дали чете други DVD дискове ? Пробва ли с друга марка дискове ?

Не искам да те подценявам със следващия въпрос, но диска според мен за камерата се използват DVD дискове. А компютъра ти има ли DVD ?

Опитай да отговаряш на всеки зададен въпрос по отделно за да може да се разбираме по-лесно ;)

Значи не 1-во не съм такъв неъндерталец за какъвто ме взе но няма лошо :giggle:

Значи като поставя диска в двдто устройството разчита че има диск но нямам достъп до него

Значи според мен от псто не е щото съм го пробвал на още 4пста и резултата е същия

Много ясно че има двд с това ме направи направо пеленаче

 

П.С занимавам се с Анимиране,програмиране и подръжка на софтуер малко ми е смешно да отговарям на тези въпроси щом се обръщам за помощ значи съм пробвал всички възможни вариянти и наистина съм закъсал..... :giggle:

Link to comment
Сподели другаде

Ми съжалявам много тогава. Просто трябваше да си попитам, дано ме разбираш :)

Аз ще попитам само още нещо.. не разбрах какво значи няма достъп до него, опитваш се да го отвориш и какво става ? Дай някой шот.

Последното ми предложение е да пробвах на камерата други марки дискове.

Или да пробваш други дискове каквито и да било, да не би СД-то да се е повредило да видиш дали работи.

Link to comment
Сподели другаде

Ми съжалявам много тогава. Просто трябваше да си попитам, дано ме разбираш :)

Аз ще попитам само още нещо.. не разбрах какво значи няма достъп до него, опитваш се да го отвориш и какво става ? Дай някой шот.

Последното ми предложение е да пробвах на камерата други марки дискове.

Или да пробваш други дискове каквито и да било, да не би СД-то да се е повредило да видиш дали работи.

Ами най-интересното е че нищо нестава просто се появява пясъчния часовник на скрула и изчезва без да реагира....Двдто завърта диска за малко и това е цялото действие..

Link to comment
Сподели другаде

Случвало ми се е и на ман.. Провери дали други ДВД дискове ще работят, за да знаеш къде да търсиш проблема, в диска или в устройството. :)

Ако друг диск тръгне, значи диска е развален(най-вероятно). Пробвай да го избършеш малко да го почистиш.

Link to comment
Сподели другаде

Случвало ми се е и на ман.. Провери дали други ДВД дискове ще работят, за да знаеш къде да търсиш проблема, в диска или в устройството. :)

Ако друг диск тръгне, значи диска е развален(най-вероятно). Пробвай да го избършеш малко да го почистиш.

Ами диска е чисто нов /от камерата дирекно в псто го мяткам :giggle: / Един приятел успя да свали двдто в тях , сега ще го рекетирам да ми каже как е станал номера :D :D :D :D :D :D :D

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...