Jump to content

Юрая Хийп във Варна


Препоръчан пост

Рокдинозаврите от “Юрая Хийп” ще изнесат концерт във Варна по повод 24 май – Празника на българската просвета и култура и славянската писменост. Концертът ще се състои ден по рано – на 23 май.

 

Пред жителите на Варна и гостите на града ще свири и рок групата “Назарет”, съобщиха организаторите Universum Entertainment s.a. “Юрая Хийп” участваха в концерта в Каварна в новогодишната нощ. На сцената се събраха роклегендите Глен Хюз и Джон Лоутън, а близо 6000 фенове от цялата страна наблюдаваха шоуто.

 

“Юрая Хийп” става абсолютно култова група в България през 70-те години. Най-популярната у нас песен на “Хийп”, “July morning”, никога не е влизала в топ-класациите на Запад, никога не е издавана на сингъл, а у нас придобива култова известност.

 

Източник: actualno.com

Link to comment
Сподели другаде

Супер новина! Наистина готино. :)

 

Само едно не ми е ясно - в каква връзка “Юрая Хийп” ще изнасят концерт по повод 24 май – Празника на българската просвета и култура и славянската писменост? :)

Предлагам след това Николина Чакардъкова да изнесе празничен концерт в САЩ по случай 4 юли. ;)

Link to comment
Сподели другаде

Супер новина! Наистина готино. :)

 

Предлагам след това Николина Чакардъкова да изнесе празничен концерт в САЩ по случай 4 юли. ;)

че тя може ли да пее? :lol:

Link to comment
Сподели другаде

че тя може ли да пее? :lol:

Ами според мен може, а и да си призная прави страхотни фолклорни програми.

Аз обичам народна музика и да си призная ходих едно лято на неин концерт във Варна в Летния театър и накрая се озовах на сцената на едно огромно хоро. ;)

Link to comment
Сподели другаде

Mного се радвам, че Uriah Heep ще са пак в България. Фен съм им отдавна.

За тези, които обичат тази група:

URIAH HEEP Официална страница

 

А ето една снимчица. Жалко, че няма да са в тази конфигурация:

http://www.angel.dk/uriahheep/Media/UHOS89.jpg

Източник: Uriah Heep, снимки от Jorgen Angel

Link to comment
Сподели другаде

То и аз не съм фен, но концерт само във Варна си е някак пренебежително към София, Пловдив, Плевен и другите по-големи градове и да бях фен щях да ги чакам да ми дойдат на крака, какви са тия работи http://www.bg-science.info/forum/style_emoticons/default/annoyed.gif
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...