Jump to content

Търся програма за извличане на определени клипове от DVD


Препоръчан пост

Имам DVD с клипове, даречем 20, от което искам да си извадя само 10 клипа и да си ги запиша, като DVD Video. Как да го направя?

Клиповете не са един след друг, а разбъркано.

Или пък от 2 DVD-та да си избера определен брой клипове и да ги запиша на 1 DVD?

Link to comment
Сподели другаде

По принцип DVDFab HD Decrypter може да копира отбрани части на даден DVD диск, така че може и да свърши работа в случая. После може да се наложи да създадеш IFO и BUP файлове ръчно с IfoEdit (480KB), преди да ги запишеш с някоя програма за запис на дискове.
Link to comment
Сподели другаде

По принцип DVDFab HD Decrypter може да копира отбрани части на даден DVD диск, така че може и да свърши работа в случая. После може да се наложи да създадеш IFO и BUP файлове ръчно с IfoEdit (480KB), преди да ги запишеш с някоя програма за запис на дискове.

 

Освен функциите Full Disc и Main Movie, при другите ме препраща на официалната страницата, за да си изтегля DVD Fab Platinium, а тя е платена. Освен на 30 дни.

Link to comment
Сподели другаде

Странно, аз съм успявал да копирам отделни файлове с безплатната версия. В краен случай можеш да използваш някоя от демо версиите на платените. Не се сещам за друг вариант, което не значи, че няма. Просто нямам чак толкова опит с подобни неща.
Link to comment
Сподели другаде

Копирал съм единични епизоди от 3-ти сезон на Женени с деца на DVD от менюто Main Movie на програмата. На това не съм в състояние да дам снимка, но ще използвам друг диск под ръка: шотче. Вероятно и зависи от това как е записан самия диск, защото този, макар и да има отделни клипове, основният филм е всъщност 1 част, така че се съмнявам и платените да могат да го копират на части (не говоря за разцепване), но може и да греша.
Link to comment
Сподели другаде

При мен е същата работа - цялото DVD го показва, като една част. Но нека да забравим за това, ще гледам да потърся нещо. Благодаря.

Сега имам друг въпрос. Попадна ми едно DVD, филм, на който някъде посредата се появява част (около 10 мин.) от друг филм. Незнам как е направено това. Свалян е от мрежата. Няма празно, така както върви единия (главния), спира и започва другия. Като изневиделица. И после пак започва главния филм. Как мога да изрежа тази част, да не се осеща къде съм свързъл двете част на главния филм?

Link to comment
Сподели другаде

Защо не пробваш с CloneDVD или DVDShrink.

 

Ето две насочващи ръководства по въпроса:

Ръководство за създаване копия на защитени оригинални DVD дискове

Компресиране на DVD дискове

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...