Jump to content

Проблем с Adobre Premiere Pro


Препоръчан пост

Използвам отскоро тази програма върши ми чудесна работа, но наскоро започнах да прехвърлям видео от камерата ми (Sony DCR-HC17E PAL) по-дълго от 15мин. и точно на 00:18:01:16 спира автоматично и се отваря следния прозорец http://i.data.bg/07/12/24/722685_t.jpg а гледах настройките на камерата оттам не са давани никакви настройки за кепчването.Някой дали има идея от какво може да се получава така...?А иначе забравих да спомена че свободно пространство на харда имам за повече от 1.30 часа видео
Link to comment
Сподели другаде

Хмм.. е тука трябва да напишеш как да се казва файла. Пробва ли да напишеш някакво име и да дадеш ОК. Ако - да, как става след това ? Някаква грешка ?
Link to comment
Сподели другаде

Възможно е да иска запис, защото е достигнало максимума на запис на временен безименен файл. Най - вероятно ако му зададеш име ще продължи да записва. Пробвай.
Link to comment
Сподели другаде

Аз пък си мисля, че за scratch disk е зададен C: и затова се получава това. Нямам инсталиран Adobe Premiere, но мисля, че настройките на scratch disk бяха тук Edit --> Preferences --> Scratch Disks and Device Control.
Link to comment
Сподели другаде

Мне за съжаление и това не е проблема, за scratch disks си е зададено D:\Downloads\ и после директорията в която съм задал да се сейва...и свободното пространство е 14GB.

 

Сега ми дойде нещо на ум да не би проблема да идва оттам че съм с tryout версия... защото съм с такава в момента - Adobre Premiere Pro v.1.5 tryout

Link to comment
Сподели другаде

Мне за съжаление и това не е проблема, за scratch disks си е зададено D:\Downloads\ и после директорията в която съм задал да се сейва...и свободното пространство е 14GB.

 

Сега ми дойде нещо на ум да не би проблема да идва оттам че съм с tryout версия... защото съм с такава в момента - Adobre Premiere Pro v.1.5 tryout

На една страница пишеше, че на екрана About Adobe Premiere Pro има връзка към ReadMe текст, в който пишело освен всичко друго и какво са ограниченията. Хвърли едно око там и да видим какво ще излезе

Link to comment
Сподели другаде

Най-накрая го оправих този проблем.Било много просто - просто трябва да се отметне една отметка "Scene detect" която ше ти извади очите :) Но сега проблема е друг... видеото примерно ако е 1 час го кепчва като отделни клипове от по няколко минути и незнам дали като го експортваш на компютъра може да се направи на едно цяло.Иначе като го експортна като ави файл на компютъра и после с програмата TMPGenc го конвертирам в друг формат.
Link to comment
Сподели другаде

Сега пък имам друг много странен проблем направо нямам късмет с тоя премиер.Та докато кепчвам и ми излиза от време на време Recording error: и нещо от сорта на audio format is being changed during the capturing... как да го оправя тоя тъп проблем
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...