Jump to content

Проблем с превключването на езиците и цифровия блок


Препоръчан пост

Имам грамадни проблеми. Първо: Бях си направила за удобство да си сменям езика, на който пиша със натискане на "Ctrl', демек контрол. Много ми е удобно така. Но не мога да си спомня как го направих, хора! А е много важно, макар да не изглежда така на пръв поглед. Рових се, нищо не открих! Втори проблем: Цифровия блок вече не работи. Не тези цифри над буквите, а тези отдясно, сещате се кои. Появавят ми се празни полета, и нищо не изписва, като натисна бутоните, с които ги включвам първо, разбира се.
Link to comment
Сподели другаде

Не съм никакъв спец , но това за езика са мо го показали . Кликваш на Flex Type - Options - отваря ти се един прозорец и в него долу в ляво е настройката за клавишите .

А за цифровия блок - да не би да си натиснала Num Lock ?

Link to comment
Сподели другаде

Проблемът с цифровата клавиатурка навсякъде ли е? Има ли разлика при включен и изключен Num Lock?

какво е нимлок не знам.не знам. ма апомагай,без да питап,положението е доста сериозно

Link to comment
Сподели другаде

какво е нимлок не знам.не знам. ма апомагай,без да питап,положението е доста сериозно

 

http://i144.photobucket.com/albums/r172/colornokia/Untitled-1-3.gif

 

Бутонът Num Lock е този в синьото кръгче, а лампичката, която показва, че той е активен е тази в сивото кръгче

Link to comment
Сподели другаде

Искам да питам за нещо още по-важно. Искам от един диск, да запиша една песен на компа и да мога да си я слушам не само когато диска е в компа.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...