Jump to content

Проблем с Фотошоп!


Препоръчан пост

Здравейте напоследък имам един проблем и реших да потърся решението му тук !Знам,че в този форум сте пичове затова се надявам да ме разберете !Аз съм супер новак с програмата Фотошоп и тъкмо се учех да правя някакъв там текст,направих нов документ цъкнах на буквата там "T"-за да пиша и ми излезна съобщението "Coul not use the type tool because the scratch disk are full"!Абе изобщо,като цъкна на правоъгълника го изпива това ! Моля помотнете ! Благодаря предварително! :crosseyes1: :thumbsup: :punish: :punish:
Link to comment
Сподели другаде

Пълен ти е твърдият диск. Трябва да освободиш място или да избереш някой друг дял, на които имаш повече свободно място от Edit->Preference->Performance

Имам същия проблем но в менюто ми липсва Performance.Къде да го търся?

Link to comment
Сподели другаде

Имам същия проблем но в менюто ми липсва Performance.Къде да го търся?

Поне кажи коя версия на Photoshop ползваш, днес кристалното ми кълбо е на ремонт ;)

Link to comment
Сподели другаде

Предполагам, че в CS2 е същото като в CS1 - Edit->Preferences->Plug-Ins& Scratch Disks. Долу в Scratch Disks избери няколко твърди диска или просто този, на който имаш най-много свободно дисково пространство

 

Успех :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Имам следния проблен: като цъкна на Т да пиша, после си маркирам място за писане и ми излиза това: "could not complete you request because comething prevented the text eninge form being initialized" :help: Помогнете, вече 10 пъти си я преисталирах.
Link to comment
Сподели другаде

Имам следния проблен: като цъкна на Т да пиша, после си маркирам място за писане и ми излиза това: "could not complete you request because comething prevented the text eninge form being initialized" :help: Помогнете, вече 10 пъти си я преисталирах.

Инсталирай това

Link to comment
Сподели другаде

Имам следния проблен: като цъкна на Т да пиша, после си маркирам място за писане и ми излиза това: "comething prevented the text eninge form being initialized" :help: Помогнете, вече 10 пъти си я преисталирах.
на мен пък ми пише could not complete you request because the type layer uses a font with no outline data. и аз ли да направя същото?

А с това се оправих .Мерси!

Предполагам, че в CS2 е същото като в CS1 - Edit->Preferences->Plug-Ins& Scratch Disks. Долу в Scratch Disks избери няколко твърди диска или просто този, на който имаш най-много свободно дисково пространство

 

Успех

Link to comment
Сподели другаде

на мен пък ми пише could not complete you request because the type layer uses a font with no outline data. и аз ли да направя същото?

Принципно файлът, който съм дал, не е предназначен да оправи твоя проблем.

Можеш ли да опиташ с други шрифтове и да кажеш какъв е резултатът?

Link to comment
Сподели другаде

Принципно файлът, който съм дал, не е предназначен да оправи твоя проблем.

Можеш ли да опиташ с други шрифтове и да кажеш какъв е резултатът?

Става с друг шрифт. Ох ти си гений. От сега на татък ще тормозя само теб с въпроси.
Link to comment
Сподели другаде

Може ли някаква по подробна информация за основните неща във фото шопа.Нещо не ми се изясняват принципа на работа с леърите и маските. Също така и за размера на документа,намерих една таблица със всички стандартни размери ,но проблема е друг фоновете и елементите които искам да ползвам са с различни размери ако реша да ги променя като размер със Free Transform+Shift едни се сплескват други се разтеглят и не получавам желания резултат.

Ако някъде има написано нещо по тези въпроси с удоволствие ще го прочета

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...