Jump to content

Търся програма за запис от виртуално DVD на реално DVD


Препоръчан пост

Намерих няколко програми от сорта на:

Arc DVD Copy,

CloneDVD,

Easy DVD Clone,

Magic DVD Copier,

....

Но всички те искат да копират от реално DVD на реално DVD.

Аз искам да копирам от виртуално DVD на реално DVD.

Link to comment
Сподели другаде

А не си ли пробвал да създадеш image файл от виртуалното DVD и после да запишеш този файл в реалното. Това между другото ме подсеща, че за да заредиш DVD във виртуално устройство трябва да имаш такъв image файл. За целта просто използвай някоя от горепосочените програми или пък Nero, за да отвориш файла и да го запишеш на реалното DVD.
Link to comment
Сподели другаде

А не си ли пробвал да създадеш image файл от виртуалното DVD и после да запишеш този файл в реалното. Това между другото ме подсеща, че за да заредиш DVD във виртуално устройство трябва да имаш такъв image файл. За целта просто използвай някоя от горепосочените програми или пък Nero, за да отвориш файла и да го запишеш на реалното DVD.
Проблемът е, че когато запиша директно .iso файла на DVD носител, има някаква защита, която не позволява успешна инсталация :crosseyes1:

Единствения начин за успешна инсталация получих, като заредих .iso файла във виртуалното DVD устройство, създадено от Alcohol120% и инсталирах от него.

Бих желал, за запиша на DVD носител - това ми е проблем :crosseyes1:

Link to comment
Сподели другаде

А какво пречи да изкопираш файловете на харда и после да ги изпечеш?
Ще опитам, дано стане ....

Не стана за съжаление.

това означава, че винаги трябва да имам работеща версия на Alcohol120%, за да мога да си инсталирам GTA San Andreas ....

Но като се има предвид, че версията на Alcohol120%, която съм инсталирал е trial, в бъдеще ще имам проблеми !

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...