Jump to content

Помощ с имена на кирилица в/у ДВД


Препоръчан пост

Проблема е следния:

Иползвам ProShow Producer, за да направя фото слайд, проблема идва като реша да го запиша на двд-имената на снимките са на кирилица и след записа при пускане на двд-то излизат на маймуница :(

При вториа опит записах имидж файл, отворих го с демон тоолс и имената си бяха нормални. След запис с Неро-отново същия бълвоч. Пробвах запис и с MagicIso-същата работа - преди записа всичко си е супер - след това..... :angry:

 

Ако някой може да помогне ще съм много благодарен.

 

ПС: Proshow-а ми е кирилизиран на руски.

ПС2: Можеби проблема е в записващата програма и ако ползвам някоя която по default е на кирилица ще се реши проблема. Ако някой знае накоя руска програма за запис на двд-та, да казва....

 

Поздрави, *Иноел

Link to comment
Сподели другаде

Формата си е стандартно двд - него си го правя с Прошоу. И като маунтна преди записа сичко си е ок. Но запиша ли го става маимуница.

 

1вия опит беше директно го записах с Proshow

2рия-направих имидж с Proshow (при маунтването всичко си беше ОК), записах с Неро7

3тиа като по горе но записах с - MagicIso

 

Нямам Флекс тайп - използвам трика на Инжинера за кирилизирането

Имам инсталиран и Кирила Корект 2007 за проверка на спелинга - в Офис 2003

 

ПС: да уточня: на видео слайда, който ми го прави Proshow-то имената са си нормални, проблема е че искам да сложа и оригиналните снимки на двд-то и те стават на маймуница

 

Поздрави, *Иноел

Link to comment
Сподели другаде

ProShow какво създава: ISO или директно AUDIO_TS и VIDEO_TS?

 

Или записва сам диска или прави ISO

Когато казах по горе че го мaунтвам и всичко си е ОК бях направил ISO

 

Когато записваш с НЕРО какъв стандарт ползваш - ISO, UDF, Joliet ....

Мисля, че трябва да опиташ Joliet стандарт.

 

Aми аз имам ISO image и като му дам на Неро-то да ми запише имидж фаил - не мога да променям стандарта или поне аз не виждам от каде....

Link to comment
Сподели другаде

Опитай да запишеш AUDIO_TS и VIDEO_TS папките в режим DVD-ROM (UDF) режим.

 

Eто какъв е резултата

post-3661-1197167955_thumb.jpg

Ако това съощение е истина няма смисал да го правя този диск, ако няма да върви на ДВД-плеър-и

 

А ако му дам да направи ДВД-Видео

post-3661-1197167986_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

1. Не гледай какво се показва в Nero. Не съм напълно запознат с Nero, но има програми, които просто не показват имената правилно, но могат да ги запишат.

2. Това, че ти казва, че дискът няма да е съвместим, са врели некипели. UDF е файловата система по подразбиране на DVD дисковете. И най-вече версия 1.02.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...