Jump to content

Нов протест на випуск "Единство"


Препоръчан пост

На 01 декември'07(събота) от 12:00 часа в СОФИЯ ПРИ ПИЛОНИТЕ НА НДК ще се проведе вторият протест на випуск "Единство "срещу въвеждането на задължителните матури през 2008г. Нека всички зрелостиници и всички, на които им предстоят матури след 12 клас, бъдем единни в искането си да бъдем чути !!! Протести ще има и във Враца, Русе, Варна, Бургас и Стара Загора. Елате до най-близкия до Вас град и покажете, че не сте опитни зайчета !!! Съединението прави силата !!!
Link to comment
Сподели другаде

12 клас съм ...

И с и без тея протести.. нищо няма да промените(м), погледнете малко реално ..

А и вместо протести да правите, защо не учите за изпитите и матурите ? Така или иначе загубихме няколко седмици .

Link to comment
Сподели другаде

Вече писах по няколко други форума, това си е кауза пердута, няма смисъл, закона е приет отдавна и отлагаха даже прекалено много, освен това не мисля, че ще ви е приятно ако по простата причина, че са ви отменили матурите, не ви признаят дипломите в ЕС, все пак нали за това ги въвеждат, а за матура не е трудно да се подготвиш, смятам, че за 2 месеца не би трябвало никой да има проблем, може би 3 макс. и то говоря за себе си, а аз ще ходя на матури по Физика, Математика и Литература... бях на първата стачка, отидохме при вълчев и какво ?! - Нищо... Сега ще стане абсолютно същото...:)
Link to comment
Сподели другаде

Хм... Кой казва, че не учим? Ние си учим - хубаво. Обаче не може просто така да се примирим с подобен абсурд. Нищо няма да променим, казваш... Не съм съгласен. Преди пет години при подобен опит да се наложат задължителни матури един ученик от Пловдив осъди министерството и матури не бяха наложени. Ситуацията е била подобна, аргументите са били подобни... Сега също има заведено дело от трима наши съученици от Варна. И освен това. Казваш, че нищо няма да променим с протести. А как тогава да променим нещо?

 

vyrqozunqk, в грешка си. Не въвеждат матурите за да ни признават дипломите в ЕС. Системата с матурите в ЕС е коренно различна от нашата.

ПП Само да поправя една малка неточност в мнението ти - ние не правим стачка, а протестираме.

Link to comment
Сподели другаде

Хм... Кой казва, че не учим? Ние си учим - хубаво. Обаче не може просто така да се примирим с подобен абсурд. Нищо няма да променим, казваш... Не съм съгласен. Преди пет години при подобен опит да се наложат задължителни матури един ученик от Пловдив осъди министерството и матури не бяха наложени. Ситуацията е била подобна, аргументите са били подобни... Сега също има заведено дело от трима наши съученици от Варна. И освен това. Казваш, че нищо няма да променим с протести. А как тогава да променим нещо?

 

vyrqozunqk, в грешка си. Не въвеждат матурите за да ни признават дипломите в ЕС. Системата с матурите в ЕС е коренно различна от нашата.

ПП Само да поправя една малка неточност в мнението ти - ние не правим стачка, а протестираме.

Искам доказателство за това от преди 5 години. :Р

 

Аз не съм се пояснил много добре в предния пост.

Тази година според мен няма да може да се промени нищо, защото това време за протести - може да си го оползотворим .. доста по-добре ..., защото министерството не даде и пари и на даскалите ... матурите ще махне ...

За следващите години - може и да се промени.

Да наистина, много яко ни претакаха, защото ни казаха с една дума в началото на учеб. год....независимо че се говореше за такова нещо от преди 5-6 години ...

 

А и колко % от всичките 12-класници, бяха на предишните протести в по-големите градове ? ( не случайно питам )

Link to comment
Сподели другаде

Доказателство си гурно има и по-добро от това, но сега нямам време да ровя - иначе аз не съм го прочел в интернет, а няколко човека ми разказаха за този случай.

А за предишните протести. Предишни протести няма - има само един официален предишен протест. Тогава наистина % беше малък, но да се надяваме, че сега ще има повече хора, третия път - още повече и т.н...

Link to comment
Сподели другаде

Тц, тц... не знам дали някога е имало подобен провал, както стана с този "протест". Ако изобщо подозирах, че организацията е толкова слаба, никога нямаше да се вдигна до София за тая работа...
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...