Jump to content

Йешич: Орманджиев работи против ЦСКА


Liverpool

Препоръчан пост

Йешич: Орманджиев работи против ЦСКА

 

Бившият вече старши треньор на ЦСКА Миодраг Йешич на последната си пресконференция в София още веднъж обвини директно председателя на Надзорния съвет на червения клуб Стефан Орманджиев, че работи против интересите на ЦСКА, предаде репортер на БГНЕС.

Йешич призна, че на три пъти е обмислял да напусне ЦСКА през тази година. "Още на 10 януари бях готов да напусна ЦСКА. Оттогава оставката ми беше открита. Вторият път, когато исках да напусна бе на 30 януари след лагера в Тунис. Тогава написах докладна до президента на клуба г-н Божков и, ако нещо се беше променило, ЦСКА отново щеше да бъде шампион", каза Йешич. Сърбинът разпространи и текста на докладната до Васил Божков. В нея той директно обвинява Стефан Орманджиев, че работи против ЦСКА и обслужва мениджърски интереси. "Стефан Орманджиев държи на всеки 6 месеца треньорът на отбора да се сменя, за да има послушник в своите ръце", е записано в документа. "Третият път, когато мислех да напусна клуба беше на 15 март, преди мача с Беласица. Казах на г-н Божков, че и двамата сме направили една обща грешка, а именно, че тогава останах начело на отбора", призна Йешич. "Това, за което съжалявам, са запалянковците на отбора, които са най-велики. Единствените, които ще спечелят от моето напускане са нашите съперници и Стефан Орманджиев. Искам да пожелая на бъдещия треньор всичко най-добро и успехи с ЦСКА. Аз с моите изказвания няма да му преча, както някои пречеха на мен", заяви сърбинът. Той обяви, че няма да иска неустойка от отбора, тъй като в договора му няма такава клауза. "В момента нямам отношения с друг клуб. Първо искам малко да си почина и тогава ще мисля за бъдещето", каза Йешич.

БГНЕС

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...