Jump to content

Как да се направи прокси сървър за Counter-Strike


Препоръчан пост

Здравейте.

Имам едно запитване относно прокси или по-точно за Socks4-5.

Живея в Испания,но искам да играя в български сървър на Контра Страйк,обаче те не са видими извън България.

Един познат ми каза,че би трябвало да може да се направи с Socks сървър или нещо като мирор,като някой приятел от България ми пусне сървър и аз влизам през него,обаче си нямам никаква представа как става и дали е възможно.

Та питането ми е,има ли начин да мога да играя в сървърите,след като те не са видими извън България?

Благодаря много за вниманието. :)

Link to comment
Сподели другаде

Counter-Strike въобще може ли да използва proxy? Защото ако не може, то и някой да ти направи такова, няма да има полза.

Moже!

Искам да кажа, че ако в тази тема някой каже какъв е начинът, то това е правопорпорционално на факта, ако някой каже, че си е забравил някъде паролата и иска да хакне сървъра с дб, декриптира паролите и да си върне своята.

Просто е крайно неетично да дадем отговор на въпросът ти.

Link to comment
Сподели другаде

Moже!

Искам да кажа, че ако в тази тема някой каже какъв е начинът, то това е правопорпорционално на факта, ако някой каже, че си е забравил някъде паролата и иска да хакне сървъра с дб, декриптира паролите и да си върне своята.

Просто е крайно неетично да дадем отговор на въпросът ти.

А аз само ще ти кажа,че нямам никакви намерения към сървърите било то да ги хаквам.За сървърите един вид отговарям,просто за тяхно добро спряхме достъпа от чужбина,защото разни резняци(турци) се опитваха да ги хакват.

Виждам,че може би знаеш отговора на въпроса ми,за това би ли го споделил,било то и на ЛС?

А ако мислиш,че те лъжа,заповядай и виж в сайта.

www.cs.opti-lan.com

Още чакам отговор.Мерси

Link to comment
Сподели другаде

А аз само ще ти кажа,че нямам никакви намерения към сървърите било то да ги хаквам

Кой ти е говорил за хакване, веднъж пуснеш ли тези проксита, то можеш да играеш във всеки сървър с хак без възможност някой да те накаже.

 

 

разни резняци(турци) се опитваха да ги хакват.

Докато някой се опитваше да 'хаква' сървърите, ти гледаше в скутовете им какви са!? Това ли те влече!? Между другото обидите на етническа основа тук са.. забранени.

 

 

А ако мислиш,че те лъжа,заповядай и виж в сайта.

www.cs.opti-lan.com

А ти виж този сайт или по-точно това. Срещнах какви ли не начини за играене с хакове, колкото по-малко хора знаят, толкова по-добре. Никак не е трудност за админите да разрешат мрежата ти, 3 клика е.

Link to comment
Сподели другаде

Кой ти е говорил за хакване, веднъж пуснеш ли тези проксита, то можеш да играеш във всеки сървър с хак без възможност някой да те накаже.

Докато някой се опитваше да 'хаква' сървърите, ти гледаше в скутовете им какви са!? Това ли те влече!? Между другото обидите на етническа основа тук са.. забранени.

А ти виж този сайт или по-точно това. Срещнах какви ли не начини за играене с хакове, колкото по-малко хора знаят, толкова по-добре. Никак не е трудност за админите да разрешат мрежата ти, 3 клика е.

Нямам никакви намерения да играя с хакове,в което ти не може да си сигурен,разбирам те.Доста пъти съм в такива ситуаций.

Опитваха се да хакват сървърите с така наречените Fake players,срещу които решение няма.За това и беше решено да се спре достъпа от чужбина.Речено сторено.Обаче за мое съжаление,не може да се спре достъпа само на една страна и за това и аз изгарям :(

Не разбирам от мрежи,нямам си никаква представа какво представлява,но Кобри ми каза,че не може да се разреши достъпа само на една страна.Или се виждат сървърите или не.

Виждам,че може да се направи, така че да мога да играя пак в любимите сървъри,с приятелите.Постави се за малко на мое място,дали нямаше да си пуснеш прокси? :)

Знаеш,че може да се направи.Ще ми помогнеш ли?

Ако не искаш да ми кажеш,то поне ще те помоля ако не ти представлява трудност да ми пуснеш ти прокси.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...