Jump to content

Търся драйвери за Siemens C72


Препоръчан пост

Здравейте,

трябват ми драйвъри за Siemens C72, защото си намерих един USB кабел който е за C55, ама става и на моя и сега търся драйвери, за да ми го разпознае компютъра...

Моля ви някой да помогне,че спешно ми нийд :lookaround:

Или ако някой знае друг начин, по който да си мятам wav-чета от рс и картинки да казва..

Link to comment
Сподели другаде

Телефона ти поддържа ли Infrared или bluetooth? Също така би трябвало ако имаш data кабел да имаш диск с драйвери към него.

 

П.П. Пробвай да пишеш малко повече на български ;) (няма дума в българския "нийд")

Link to comment
Сподели другаде

Това дават за драйвер на сайта за поддръжка на BenQ Europe за C72. Размерът му е 65.5МБ. Дано ти свърши работа.

 

Успех

Инсталирах това което ми даде след това включих кабела в рс-то и изписа: Found new hardware..! след това изписа,че е инсталиран новия хардуер и сложих кабела в рс-то,но не ми намира телефона? :help:

Link to comment
Сподели другаде

Нямам си идея как седи положението при Siemens, но при Nokia е необходимо да стартираш програмата за управление на телефона (в моя случай Nokia PC Suite) и да избере като вид връзка такава с кабел. Виж при тебе как седи въпросът. Освен това коя програма ползваш за управление на телефона, защото си мисля, че само с драйвери при този модел телефон не става (тук може и да не съм право обаче)
Link to comment
Сподели другаде

Нямам си идея как седи положението при Siemens, но при Nokia е необходимо да стартираш програмата за управление на телефона (в моя случай Nokia PC Suite) и да избере като вид връзка такава с кабел. Виж при тебе как седи въпросът. Освен това коя програма ползваш за управление на телефона, защото си мисля, че само с драйвери при този модел телефон не става (тук може и да не съм право обаче)

Ами никоя програма не ползвам :D:D мисля ся да си изтегля някоя и да пробвам...кажете някоя...

Link to comment
Сподели другаде

Ами то принципно това, дето съм ти го дал по-горе трябва да съдържа Siemens Phone Manager ако не се лъжа...

Да има го,но понеже преди време инсталирах друг усб драйвър който не пасна сигурно заради това не ми намира телефона...

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...