Jump to content

Как се записва филм на DVD в ISO формат


Препоръчан пост

Имам един филм той е ISO искам да го драсна на DVD но не знам как.Искам да попитам този фаил ISO може ли да се разхивира и вътре да са DVD файловете не разбирам много.Благодаря за помоща!
Link to comment
Сподели другаде

Като начало можеш да споделиш с нас коя програма за запис на дискове използваш. Принципно ISO е изображение на диск (image disk) и при Nero например се записва от Disk Image or Saved Project.

 

PS: Предполагам, че ISO файлът е по-голям от 700МБ, прав ли съм?

Link to comment
Сподели другаде

Можеш да допуснеш 2 грешки - да го разархивираш и да го запишеш като data диск. Ако искаш да видиш какво съдържа, отвори го с UltraISO или подобна програма, но най-добре го запиши направо на диск, горе ти написаха как.
Link to comment
Сподели другаде

Използвам Nero еми филма е с размер 3.59 GB.Никога не съм записвал ISO фаил и не знам как става.Казаха ми че вътре си има в самото ISO .VOB,.BUB и .IFO файловете.
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
А, възможно ли е ако в такъв филм има вградени субтитри да бъдат махнати?

Вече имаше подобна тема - http://softvisia.com/forums/index.php?showtopic=5293. Проверявай преди да пускаш въпросите си - възможно е да намериш отговора доста по-бързо ;)

Link to comment
Сподели другаде

Вече имаше подобна тема - http://softvisia.com/forums/index.php?showtopic=5293. Проверявай преди да пускаш въпросите си - възможно е да намериш отговора доста по-бързо ;)

Нея съм я видял. Просто не съм сигурен дали са вградени субтитрите в ISO файл-а и второ не бях сигурен че процедурата е същата. Мислех че трямбва да го изпека първо и после по възможност да махна субтитрите :hesthebest:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...