Jump to content

Търся програма, която снима целия екран при запис


Препоръчан пост

Последната програма която ми препоръчахте майче е за снимане на десктопа,аз искам да снимам на запис... Първата програма става ама много не и разбирам,има ли някъде ръководство за нея защото има едни неща дето не ги схващам ;)
Link to comment
Сподели другаде

Ами не е сложно, трябва ти точно 1 мин. да се разровиш и ще намериш. Избираш да правиш записване, след това избираш "Select area to record" и маркираш целия екран. Показва ти се прозорче в долния край на екрана, на което има бутон "Record", натискаш го, и записването започва.

Успех :)

Ръководство... Soon ;)

Link to comment
Сподели другаде

За снимане на целия екран предлагам Instant demo pro

Много леко се работи с нея. Запазва записаното във флаш формат, което пести време, място и лесно се ъплоудва.

Ръководство за нея виж:

Тук!

Успех!

Link to comment
Сподели другаде

Последната програма която ми препоръчахте майче е за снимане на десктопа,аз искам да снимам на запис... Първата програма става ама много не и разбирам,има ли някъде ръководство за нея защото има едни неща дето не ги схващам ;)

Ясно,ама като направя запис и го запаметя и после сложа в програмата излиза понякога например като пиша нещо на записа и в програмата нали с която съм го правила самия клип,т.е тази за която говорим(Забравих как се казваше)и като дам на плей после да вида как е станал записа в същата програма и като пиша нещо ми се приближава там където пиша и снима по отблизо и после като спра да пиша пак снима целият екран.мн ми харесва така обаче незнам после как да запаметя по този начин видеото че с която и да е програма да го пусна да тръгва по този начин...

Съжалявам че обеснявам ужасно ама дано ме разбереш :(

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...