Jump to content

Проблем с банерите ?


Препоръчан пост

Надявам се това е раздела в която трябва да пиша

имам въпрос как мога да сменя това лого с мое собствено на снимката с номер 1:

 

http://i.data.bg/07/11/12/659612_t.jpg

 

И как мога да махна картинката посредата и да ложа нещо друго )на същата снимка с номер 2)

и последно как мога да махна тези линкове от там и да сложа мой ? (на същата снимка с номер 3)

 

ноже ли да ми помогнете ?

Link to comment
Сподели другаде

Здравей,

 

За картинка 1 още не мога да се сетя как ставаше, но ще проверя. За картинка 2 - това е "Начално съобщение" провери там и можеш да премахнеш или редактираш картинката. За картинка 3 става въпрос за елемент от менютата. Провери в админ панела в "Съдържание" - "Нови страници" за конкретното меню.

 

Ако имаш затруднения с редакцията на менютата или началното съобщение можеш да се свържеш с мен, за да ми дадеш админ права и да направя необходимите корекции, а после ще обясня какво точно съм направил, за да е полезно за другите потребители.

Link to comment
Сподели другаде

То въпроса ти малко клони към въпрос от рода "Как да подкарам локомотива?" Иначе като искаш да смениш която и да е картинка правиш следното:

- Виждаш пътя до файла и името му.

- Намираш го на сървъра, където е качен - чрез ФТП програма примерно.

- Отваряш въпросния файл (картинка или лого или каквото и да е) с подходящ Едитор. Препоръчвам ти Fireworks 8.

- Преработваш си както ти харесва или просто ако имаш готово лого му задаваш същото име, като на това което се ползва до момента и съответно внимаваш да е същото разширение. Ако не е - конвертираш (отново с Fireworks 8)

 

По втория ти въпрос можеш да направиш гореспоменатото .

По третия:

Отваряш с някой Едитор (Препоръчвам ти Dreamweaver 8) powered_by_menu.php, който е в e107_plugins\powered_by_menu и дерзаеш ...

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...