Jump to content

e107 проблем със скина :)


Препоръчан пост

По всяка вероятност ползваш е107 от панела на хост доставчика. На мен също ми се е случвало. Вярно, че така е по - бързо инсталирането , но после си ограничен в много аспекти. Проблема се решава със сваляне на най - новата версия и качване през FTP. Създаване на нова база данни и нов потребител за нея.

Успех!

Link to comment
Сподели другаде

Ами не знам колко по - простичко, но ще опитам с други думи.

Сваляш си на компютъра най новата версия на е107 - оттук.

Разархивираш и папката я качваш с ФТП програма (може и с панела който ползваш от хостинга, ама като не даваш повече информация ще хвърля БОБ - пък каквото покаже) на сървъра на който ти е настоящия сайт. Ако си инсталирал през Фантастико ще се наложи да изтриеш първо настоящите файлове и после да качиш новите. през същия панел откъдето си го инсталирал. Иначе няма да можеш.

После изтрий старата База Данни и създай нова. Създай и нов потребител за нея. Ако си инсталирал през Фантастико и не си работил с База Данни пак няма да ме разбереш, но това е друга тема.

Ако дадеш още инфо може да се реши проблема и по бързо, но ти избираш.

Успех!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...