Jump to content

Търся програма за слушане FLAC формат


Препоръчан пост

Здравейте бихте ли ми казали , каква програма да си изтегля за да си СЛУШКАМ този формат :). Много програми ползвах , но явно не успях да го пусна :( .Сега имам последно тази програма - JetAudio 7.0.3.3016 Plus VX .Та тази програма има възможността да прослушва FLAC формат, но явно не знам как става :( Искам да слушам ето това - Michael Jackson - The Ultimate Collection (4CD - Flac).daa , но не става .Бихте ли ми казали как? Благодаря предварително!
Link to comment
Сподели другаде

Кажи за какава операционна система става въпрос; под Windows XP може да се слуша с Windows Media Player, като се инсталират например Directshow Filters for Ogg Vorbis, Speex, Theora and FLAC (упътване). На официалната страница на този формат има посочени и други варианти.
Link to comment
Сподели другаде

При теб проблемът е от съвсем друго естество.

Това което си изтеглил е архивирано с програмата PowerISo, която архивира/разархивира този формат .daa

 

Michael Jackson - The Ultimate Collection (4CD - Flac).daa

 

Нататък да давам ли обяснения какво да се прави или сам ще се справиш? :)

Link to comment
Сподели другаде

Да и на мен ми е направило впечатление, че в последно време албуми, песни и музика като цяло се качват във FLAC формат.

Аз искам да попитам някой може ли да обясни какво по своята същност представляват FLAC файоловете и какво ги различава от останалите аудио формати като mp3, wav и т.н. ???

Благодаря предварително ;)

Link to comment
Сподели другаде

FLAC е съкращение от Free Lossless Audio Codec. FLAC е аудио формат подобен на MP3, обаче при него няма никаква загуба на качеството. FLAC се поддържа от доста различни плеъри и това ви позволяваме още повече да се насладите на качеството му.
Link to comment
Сподели другаде

При теб проблемът е от съвсем друго естество.

Това което си изтеглил е архивирано с програмата PowerISo, която архивира/разархивира този формат .daa

Нататък да давам ли обяснения какво да се прави или сам ще се справиш? :)

Много се извинявам , че не съм постнал нищо , около моята тема, но ще пробвам това с тази програма PowerISo и тогава ще си кажа мнението . Благодаря все пак за мненията :) :)

Ухааа стана :) благодарско на Slammer стана така , както го писа :) . Благодарско отново :)

Link to comment
Сподели другаде

Аз искам да попитам някой може ли да обясни какво по своята същност представляват FLAC файоловете и какво ги различава от останалите аудио формати като mp3, wav и т.н. ???

Благодаря предварително ;)

На моменти си мисля, че съм писал тази тема напразно. :)

Link to comment
Сподели другаде

Night_Raven, рових се доста в търсачката, разгледах доста теми, но явно тази която си посочил съм я пропуснала :blush:

Грешката е поправена и вече прочетох цялата тема и мисля че разбрах каквото ми трябваше ;)

Благодаря :thumbsup: :yes:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...