Jump to content

Търсите ли си работа :)


Neuton Gimic

Препоръчан пост

Вижте това предложение, ако ви заинтригува:

http://www.jobs.bg/f113041

Считам, че е написано изключително професионално, т.е. обявата е изготвена в стила на най-подходящия кандидат!

Link to comment
Сподели другаде

Хах, е те такова животно НЕМА :blink:

Тая обява направо кърти мивки и всякакви фаянси - маянси и теракоти - меракоти :lol: :D :P

Редактиран от benzinn
Link to comment
Сподели другаде

Aз ще се пробвам! Ако ме вземат ще имам да черпя, но май подбора ще е тежък, а конкуренцията жестока така че не се надявайте много. daninче не се притеснвай, дай да ходим двамата да кандидатстаме, който не може едното може да се прави с другото (е ще трябва и парите да делим, но това като ги вземем ;) )
Link to comment
Сподели другаде

Neuton Gimic,само ме разстрои.Не отговарям на условията.Няма да ме канят на интервю,пък и есето не мога да напиша! :(

и аз като danina, немога да пиша есета (това чудо липсваше в учебната програма, по-времето когато бях ученик)

Ако някой може да помогне, ще съм благодарен!

Link to comment
Сподели другаде

В есето е важно да се изкаже собсвено мнение и виждане по даден въпрос. Важното в есето е да има увод, теза, изложение и заключение.

Увода и тезата трябва да са с по 3-4 изречения. Тезата по принцип е отговор на въпроса, който е зададен във заглавието. В изложението трябва да се защити тезата, т.е. да обясни защо мисли така. Заключението пак трябва да е с няколко изречения. Като цяло есето не трябва да е много дълго. Важното е да се спазва конструкцията и да се изказват и обосновават мислите ти.

Това е от мен.Ако не ти е ясно нещо - питай. Ще се постарая да отговоря изчерпателно ;) :D

Link to comment
Сподели другаде

benzinn,добре си го обяснил.За мен обаче проблемът не е в структурата на есето,а в самата тема.

„ Що станах JAVA програмист, като можеше да съм багерист?”

Каква теза да измислям,че и да я зящитя.

Все пак,ако някой реши да кандидатства ще се напънем.Само да не викат на събеседване целия форум. ;)

MasterRalf-готово,казвай кога ще ходим?Надеждата ми е в тебе-за програмист не ставам,а пък и темата на есето не ми харесва,ама ако искаш ще ти нося куфарите и ще ти стискам палци на интервюто.И всичко това ще направя безплатно-да видиш,че съм приятел. :D

Редактиран от danina
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...