Jump to content

Препоръчан пост

Какво е фавикон?

Това е малка иконка която стои пред адреса в адрес-бара. Много е оригинално и гъзарско - полезно е и привлича - става за форуми и т.н.

www.webscriptlab.com/favicongenerator.php :peace:

Link to comment
Сподели другаде

Какво е фавикон?

Това е малка иконка която стои пред адреса в адрес-бара. Много е оригинално и гъзарско - полезно е и привлича - става за форуми и т.н.

www.webscriptlab.com/favicongenerator.php :peace:

 

Ъъ?! Гъзарско?! Гъзарско е да ти опрат пистолет в главата и да разбереш колко живота имаш. Вчера бе анти-Profruit ден. При мен процесите на стареене спряха и аз изглеждам както преди пет години. Даже кожата ми се опъва, косата сгъсти. Постригах се и от Ричард Гиър замязах на Брад Пит. Пич та момченце. Ако продължавам така, ще стана юноша, после момченце и накрая бебе, а бебета ги кърмат. Замислям се за дойка, но в плацента не ми се ще да влизам. Приех да бъда натуралист и отказвам да ям месо, като знам, че разни бучъри са трепали коне, магарета, дърти камили, а после в кремвирши от месо. Колко американски бизони и кенгуру от Австралия-помощи чак се накожвам, като си спомня.

Тропам аз безгрижен със сандалетките , съжалявайки, че нямам кепче за пеперуди, към зеленчуковия. Душа там разни пъпеши, закусвам като пенсионер от разните сортове грозде и по едно време някаква патаклама. Двама с тъмна кожа не могат да си поделят място под слънцето. Единият ударил яко цените надолу, а другия дреме. Дремещият по едно време запсува и екшънът се образува. А аз до тях, оглеждам си смокини. По едно време се сдавиха на агнешка сърмичка и единият измъкна пистолет. Изпразни два патрона в въздуха, но третия заби в рамото му. Вече не избирах смокини, защото бях по средата с пъпеш в ръка, фрийзиран с мисъл: "Аре нашия, сега ще разбереш чакат ли те 99 девици в Рая". Раненият падна, ама не като по филмите геройски. Първо не разбра какво става с него, после настъпи шока, дойде болката и запсува така, че обогати часа ми по родна реч омайна сладка. Каубоят сграби пъпеша от ръката ми и го нацели, като баскетболист в "китарата", за да млъкне. Бам, дойдоха куките и пуснаха найлоновата лента. Един час ме държаха и като видяха, че съм глухоням, ме пуснаха. Oбаче и куките не разбраха как, но настъпи масово меле като в каубойски бар и кой какво набара - ябълки, дини, пъпеши, портокали. Това грузини и бахарци са ужас и ми става ясно защо в града няма гейове. Тия много се дразнат от гейове и разните педераспути. Сега карам на едни моркови и шоколад цял ден и утре пак ще си губя времето по пазара. Малко съм на далавера-бях за един ден кинозвезда. Показваха ме "по света и у нас" в телевизора.

 

Ето ти по-як генератор. Ето ти и кода за "любимата икона".

 

<link rel="shortcut icon" href=" път до любимата икона /ico/favicon.ico">

Tургаш го в "главата" и спиш като пъдар в колиба.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...