Jump to content

Търся програма за заснемане на онлайн телевизия


Препоръчан пост

Добър ден,

Понеже не ми се дават 200 лв. за тунер или за записващо от устройство от телевизора искам да ви попитам дали има програма,която записва ставащото на екрана.Например отивам на работа и искам да запиша хокея от Спорт Планета.В локалния сайт на доставчика ми има опция за онлайн телевизия.Когато вляза там и кликна на Спорт Планета се вклюва Media Player.Какво трябва да направя за да мога са запиша това в avi или mpeg файл?Предполагам ще стане нещо голямо,затова ако може дайте и програма за компресиране.

ПП:Пробвах с Fraps,но съм малко неук и не мога да разбера как се работи с нея. :giggle:

Link to comment
Сподели другаде

 

Добре,свалих Orbit,но това извежда .hml файлове,които се стартират с Media Player,но предават това,което си се предава ако влезна в сайта.На мен ми трябва,да речем програма,която като стартирам да записва до опеделен момент и това да го запазя като видео файл.Другите програми са платени.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
С VLC, става. Много добра програма е. Аз с нея записвам. Ето и как става. Инсталираш си я, след което: пускаш телевизията с vlc после file -> wizard... -> (избираш) Trancode/Save to file -> next -> на празното място слагаш адреса на телевизията -> next ->зачеркваш и двете ->next -> избираш си формат -> next -> избираш къде да го запазиш -> finish и воала.
Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
С VLC, става. Много добра програма е. Аз с нея записвам. Ето и как става. Инсталираш си я, след което: пускаш телевизията с vlc после file -> wizard... -> (избираш) Trancode/Save to file -> next -> на празното място слагаш адреса на телевизията -> next ->зачеркваш и двете ->next -> избираш си формат -> next -> избираш къде да го запазиш -> finish и воала.

Ами линк за това ВЛЦ? :desert:

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...

Извинете за глупавия въпрос,но нещо неможах да схвана... от къде трябва да отвора с ВЛЦ... от онлайн сайт за телевизия? или да копирам адреса и после къде да го сложа... малко ми е тъмна индията тука....

 

 

ПС.. пак сори за тъпия ? ама.... :blink:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...