Jump to content

Търся програма за копиране на защитени дискове


Препоръчан пост

Здравейте, може ли да ми кажете, имам два диска с музика, но не мога да ги копирам май. Има ли вероятност да се копират с някаква програма, която да може да махне защитата. Съжалявам, ако темата ми е против сайта, свързана с нещо извън условията на сайта. Ако е така премахнете темата. Благодаря .
Link to comment
Сподели другаде

За дискове аудио формат дали ще стане тази програма. Тези дискове, които мился да копирам не са двд. А дисковете не мога да кажа кой ги издава, защото се страхувам, че не би било добре. Просто дисковете са си моите, но искам да си ги направя на мп3-ки за колата.
Link to comment
Сподели другаде

Ами на човека му трябва доколкото разбрах копие на диска, а CloneCD e за копиране.

1) Знам за какво е CloneCD, но той написа друго и не бях сигурен какво имаше предвид.

2) Трябва му програма за копиране на диск? Ами той написа и това:

Просто дисковете са си моите, но искам да си ги направя на мп3-ки за колата.

което някак не се връзва с CloneCD.

Link to comment
Сподели другаде

Ако не сте ме разбрали, съжалявам. Аз просто исках програма за копиране на аудио диск(защитен), в мп3 формат. За жалост не става с freerip, нито с dvd-clone, но ето че пробвах с cd-clone и стана. Аз между другото, имам и последното Nero 8, перфекно е, и с него си завърших копирането на дисковете.
Link to comment
Сподели другаде

Ако coojoe_213 спомене с коя програма е опитвал да рипне песните в MP3 и какъв е бил резултатът, може и да се даде по-точен и конкретен отговор. И не разбрах защо намеси CloneCD в цялата тази работа.
Link to comment
Сподели другаде

eleena, благодаря ти, за вниманието, но аз свъших с моята работа и разбрах какво ми трябваше. С вде думи, който иска да пробва да копира защитени двд дискове програмите са тези, които Orion по горе показа. А ако искате да копиирате защитен, диск различен от двд, може да ползвате cd-clone. Даже файловете могат да са и в един файл (img.)... и т.н... Аз лично пробвах тези програмки, и това което исках стана, и съм много доволен:)
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...