Jump to content

"Ледена епоха 2" смаза конкуренцията в бокс-офиса


Препоръчан пост

Анимационният филм "Ледена епоха 2" смаза конкуренцията в американския бокс-офис този уикенд, докато "Първичен инстинкт 2" се оказа с лош старт.

Приходите от филма "Ледена епоха 2" от петък до неделя достигнаха 68 млн. долара, сочат данните на "Икзибитър Рилейшънс" докато продължението на филма, който през 1992г. направи Шарън Стоун супер звезда, остана едва на 10-то място с приходи от 3.2 млн. долара.

БГНЕС

Link to comment
Сподели другаде

Не ми хареса чак толкова като първата Ледена Епоха. Има доста добри моменти, но не са успяли да избегнат проклятието на вторите части. Поне не напълно!
Link to comment
Сподели другаде

Аз съм се попикавал от смях на първата част. Гледал съм го около 5 пъти и всеки път съм със сълзи на очи. Катерицата се превърна в един от любимите ми герои и даже бях почна да я имитирам. Пълна идиотщина. Чакам да видя двойката, но според рекламите май това ще се окаже едно достойно продължение, което смятам да гледам на големия екран.
Link to comment
Сподели другаде

Когато гледах за пръв път Ледена Епоха се попиках от смях:) След това го гледах още 5-6 пъти и пак се смях все едно, че го гледам за първи път. Нямам тръпение да гледам и Ледена Епоха 2., но си мисля, че тя трябва да се гледа на кино...Но ще видим, ако съм много нетърпелива може и да не дочакам...;)
Link to comment
Сподели другаде

Във втората част има доста комични моменти. Иначе без съмнение ще стане пролетен хит!

Наистина си заслужава да се гледа!

 

И аз така мисля Slammer.

Не мога да кажа 1 или 2 е по-добра.И в двете има на какво да се посмее човек.Аз го направих,направете го и вие.Вече има и субтитри. :)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...