Jump to content

Препоръчан пост

Натисни F2 да се отворят Preferences най-горе най-вляво има малко падащо меню избери "default preset" после бутона close.

 

благодаря, но в това меню нямаше други възможности освен "default preset", и не ми подейства тази операция :(

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
  • Отговори 41
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Здравейте!

Искам да попитам за един проблем с KMPlayer-а който ми се появи днес.

Като го пусна плеъра и започне клипа или филма след около 10-тина сек. компютъра ми се рестартира със син екран

Някой може ли да сподели от къде идва проблема и как да го отстраня?

Благодаря :yes:

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 months later...

Имам инсталирана версия 3.0.0.1441. Проблема е в това, че не запомня настройките, които съм направил. И в двата случая е така - с отметната и не отметната опция "Запази настройките в KMPCfg.ini". Интересното е, че след първоначалното зареждане на програмата (след самото инсталиране) в полето "Асоцииране/Прехващане" са "избрани всички" и за всеки формат си има икона. След като затворя програмата и отново я отворя, вече не са избрани всички и не могат да се изберат. Т.е. не го запаметява.

Също така не запомня "Добави KMPlayer в контекстното меню".

post-485-0-19833000-1314684299_thumb.jpg

 

Windows 7.

 

П.П. При опит за качване на снимка с "опростената програма" ми дава грешка "Няма избран файл за качване".

Link to comment
Сподели другаде

Пробвай да махнеш всички асоциации с файлове, т.е. да не се отваря нищо с плейъра - "Не избирай нищо". Запази промените, направи рестарт и виж дали видео/аудио файловете се отварят с KMplayer. Ако е не - добър знак е! Следващата стъпка е пак от настройки да асоциираш примерно само видео файлове - "Избери видео", сложи отметка за добавяне в контекстното меню и после направи рестарт. Проверка след това дали само видео файловете се отварят и би трябвало всичко да е ОК, ако ли не се е оправило - пиши.
Link to comment
Сподели другаде

Пробвай да махнеш всички асоциации с файлове, т.е. да не се отваря нищо с плейъра - "Не избирай нищо". Запази промените, направи рестарт и виж дали видео/аудио файловете се отварят с KMplayer. Ако е не - добър знак е!

Премахнах отметките на всички, затворих, рестартирах - видео файловете се отварят с KMplayer , аудио с WMP.

 

Следващата стъпка е пак от настройки да асоциираш примерно само видео файлове - "Избери видео", сложи отметка за добавяне в контекстното меню и после направи рестарт. Проверка след това дали само видео файловете се отварят и би трябвало всичко да е ОК, ако ли не се е оправило - пиши.

След това не съм пробвал, защото се "отклонихме от плана".

Link to comment
Сподели другаде

 

Това вече съм го правил - след като не искаше да запазят настройките, това беше първото нещо което направих. Между другото, отели ми се вола - всеки един формат го променях ръчно. :bang: Не намерих възможност да означа няколко формата на веднъж. Имам предвид тук.

post-485-0-25499300-1314816745_thumb.jpg

 

Между тези програми липсва KMplayer и няма как да се добави (поне аз не намирам как).

post-485-0-77845800-1314816834_thumb.jpg

 

Иначе проблем с асоциирането нямам - избраните формати си се отварят с KMplayer. Проблем е, че не мога да запазя настройките на еквалайзера и др, което не може да се постигне по горе посочения начин.

Link to comment
Сподели другаде

  • 5 months later...

здравейте проблема ми е незначителен но е дразнещ.Та когато пусна някой филм с тоя плеър ми се показва ето това

и след като пусна филма чакам около 10 сек и се появява.Как да се справя с този дразнещ проблем.Благодаря

http://prikachi.com/images/712/4401712h.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...