Jump to content

Бихте ли отишли на летен лагер ?


Duvi

Препоръчан пост

По-големите от нас знаят какво е било по летните лагери тип = Планинска местност. Вие по-малките бихте ли се навили да отидете 10 дена в планината и да прекарате страхотно на палатка да се научите да оцелявате в планинска местност. Да се научите да четете карта да се справяте с компаса и ножа.. Един вид бихте ли дали примерно 200 лв. за 10 дена да бъдете скаут. Оторизирани инструктори да ви покажат тайната на оцеляването.. и най вече да се запознаете с нови хора, да изкарате 10 незабравими дни с хора като вас около лагерният огън
Link to comment
Сподели другаде

Аз лично се глася ако всичко е наред това лято да отида на море, тъй като не съм ходил от доста време насам. Като малък обаче съм ходил няколко пъти на лагер и имам незабравими спомени от тогава. Ако не ми се ходеше толкова на море може би щях да отида.
Link to comment
Сподели другаде

Да си призная никога не съм ходила на летен лагер. Но идеята за това е страхотна. Аз лично бих дала 200 лв за 10 дни. По този начин ще се запозная с нови хора . Да, това да научим тайната на оцеляването звучи страхотно ;) За съжаление това лято ще ходя от Варна до София .... защото ме чакат изпити и чак след тях ще има купони;)
Link to comment
Сподели другаде

Е добре де - Да бих и мисля че ще бъде голяма забава. По цял ден катерене и тичане, а вечер в копмания с хапване и биричка - само като се сетя, че повечето тук не можем да се приберем и да си спим в леглата от работа, а да намерим свободни 10 дни ще си е направо геройство!
Link to comment
Сподели другаде

Добре. Прибавете към това 10 дневно лагерче.. камуфлаж, тактическа жилетка, оръжия тип спрингови, няколко отбора, тактически учния, спускане с въжета по отвесни скали, пресичане на река, скачане с парашут, 2 дена по двойки оцеляване само с нож и кукичка бихте ли го направили >??
Link to comment
Сподели другаде

Добре. Прибавете към това 10 дневно лагерче.. камуфлаж, тактическа жилетка, оръжия тип спрингови, няколко отбора, тактически учния, спускане с въжета по отвесни скали, пресичане на река, скачане с парашут, 2 дена по двойки оцеляване само с нож и кукичка бихте ли го направили >??

Е, така изглежда много....хубаво. Само да имам възможност бих отишла. Ще е страхотно изживяване;)

Link to comment
Сподели другаде

Накрая ще ни издадат ли сертификат за нинджи?

 

Предложението е чудесно, мен ме заинтригува, само че да съм свободен.

 

Иначе вече два пъти организирахме с Мирето игра на Пейнтбол с Калдата, защо да не го напарвим и със СофтВизиа.

Link to comment
Сподели другаде

:) :) хихиихихи този път обаче си на моя територия :) ще те гоня само тебе. Но наистина си трябва време :( а за сертификата лично ще ти издам един сертификат за МИШЕНА на месеца
Link to comment
Сподели другаде

Накрая ще ни издадат ли сертификат за нинджи?

Хм, аз пък мислех, че ти отдавна имаш сертификат за нинджа...А аз имам за тракторист ;)

Редактиран от dieZel
Link to comment
Сподели другаде

Брей, те на вид са същински като истински :D Тогава, пищаците дето преди 2-3 години всички хлапета имаха (с онези малките топчета) също се водят такова оръжие.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...