Jump to content

Инсталиране на форум


Препоръчан пост

ОК ами имам две езика и странното е че на

потребителите излиза БГ

а на хората от Екипа излиза на Английски.

Ето скрийн

http://img509.imageshack.us/img509/2149/editorys6.jpg

2-мата са админите

1-ния е потребител.

Незнам как да го оправя да си дава избор или поне откъде да се сменят езиците.

ПП Линка тук който си дал води до тема с такъв текст

Представям ви няколко сайта,който може да използвате за проверка и обогатяване на знанията си по немски език чрез най-различни методи.Заповядайте :

Незнам какво е но не вярвам да ми помогне за свалянето на форума със темите и тези.

Поздрави.

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 96
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

ОК ами имам две езика и странното е че на

потребителите излиза БГ

а на хората от Екипа излиза на Английски.

Ето скрийн

http://img509.imageshack.us/img509/2149/editorys6.jpg

2-мата са админите

1-ния е потребител.

Незнам как да го оправя да си дава избор или поне откъде да се сменят езиците.

ПП Линка тук който си дал води до тема с такъв текст

 

Незнам какво е но не вярвам да ми помогне за свалянето на форума със темите и тези.

Поздрави.

Упс, объркал съм линка, той е -> http://softvisia.com/forums/index.php?showtopic=3901

 

Гледам направил си Българския да е език по настройки, сега отиди на "Swap Member's Language Choice"

Избери от падащото меню на "Member's that now use language set..." -> Английски -> а от долното меню "Български" и така всички регистрирани ще сте с "Български"

За следващите, които се регистрират също ще са на Бг, ти си го направил вече.

 

А защо няма избор за език, все още не мога да се сетя :/

Link to comment
Сподели другаде

Оправих го това с езика.

С настройките който ти беше постнал отгоре благодаря.

Нека темата да остане отключена ,ако възникне нещо ,или някой друг се нуждае от помощ.

Благодаря !

Link to comment
Сподели другаде

А какво представлява портала на един ИПБ форум,ако може някакъв пример супер.

Как мога да оправя часа и датата на форума.

И имам 1 нов проблем като добавям хора от Екипа като приятели ми изписва това :

 

 

IPB WARNING [2] fopen() [function.fopen]: Unable to access ./_mail/Sep-30-2007,0509-PMulegnaliq+abv.bg.txt (Line: 430 of /sources/classes/class_email.php)

IPB WARNING [2] fopen(./_mail/Sep-30-2007,0509-PMulegnaliq+abv.bg.txt) [function.fopen]: failed to open stream: No such file or directory (Line: 430 of /sources/classes/class_email.php)

IPB WARNING [2] fputs(): supplied argument is not a valid stream resource (Line: 431 of /sources/classes/class_email.php)

IPB WARNING [2] fclose(): supplied argument is not a valid stream resource (Line: 432 of /sources/classes/class_email.php)

Link to comment
Сподели другаде

Портала, трябва да изглежда по този начин:

http://www.eldonbrown.com/

http://www.gameroutfit.com/forums/index.php?act=home

http://worldwide-forum.be/forum/index.php?act=home

 

За грешката, отиди в профила си и след това настройки и направи така, че да не те уведомява по имейл, че някой те е аднал за френд. не си спомнам дали това можеше да се изключи някъде от админ панела :/

Друго решение е да свържеш форума ти с "SMTP" сървър и да ти праща имейли съответно, но тука аз не мога да ти помогна.

Link to comment
Сподели другаде

Незнам как но оправих грешката.

Сета ми е много любопитно друго нещо ,как мога да направя съобщение ,което да получава всеки нов регистриран.

Например като се регистрирах тук получих ЛС "Привет MASTERS в SoftVisia - Форуми"

Също така за скиновете,честно казано не ми дава да ги дърпам, и незнам други идеи ,откъде да сваля скинове.

И ако може малко по-подробно как точно се инсталва ,нов скин без загубата на стария.

Link to comment
Сподели другаде

Незнам как но оправих грешката.

Сета ми е много любопитно друго нещо ,как мога да направя съобщение ,което да получава всеки нов регистриран.

Например като се регистрирах тук получих ЛС "Привет MASTERS в SoftVisia - Форуми"

Също така за скиновете,честно казано не ми дава да ги дърпам, и незнам други идеи ,откъде да сваля скинове.

И ако може малко по-подробно как точно се инсталва ,нов скин без загубата на стария.

За да изтеглиш някой скин, трябва да си се регистрирал в дадения от мен сайт.

А затова приветстващо ЛС, това е мод за форума, пак в същия сайт търсиш, за нещо от сорта на "Welcome Message", не ти давам точен линк, защото не знам с коя точна версия ...

За точното инсталиране на някой скин, дай за някой, който ти е харесал линк и ще ти обясня, как точно става.. така ще е и за други скинове ( че съм леко забравил и затова, не мога да ти го обясня веднага )

Link to comment
Сподели другаде

Знам че трябва да си регистриран

Н окато се опитам да сваля нещо от същия сайт ми изписва това :

An error has occurred:

You do not have permission to download this file.

 

Please go back and try again. If you continue to have problems, you should contact the site administrator.

Link to comment
Сподели другаде

Знам че трябва да си регистриран

Н окато се опитам да сваля нещо от същия сайт ми изписва това :

An error has occurred:

You do not have permission to download this file.

 

Please go back and try again. If you continue to have problems, you should contact the site administrator.

Еми регистрираш се, май има и активизиран на акаунта през имейл, влизаш си в акаунта и започваш да шеташ по разделите и да си избираш... не става ли ?

Link to comment
Сподели другаде

ОК.

Само да ти кажа че няма да сменям или слагам нови скинове.

Единствената ми молба е да ми намериш отнякъде нещо от сорта на "Welcome Message".

Не стана с оня сайт активирах го от мейла но не.

Нищо ,само ми трябва приветствено съобщение за версия 2.2.1,и да ми обясниш как става.

Предварително ти благодаря.

Link to comment
Сподели другаде

ОК.

Само да ти кажа че няма да сменям или слагам нови скинове.

Единствената ми молба е да ми намериш отнякъде нещо от сорта на "Welcome Message".

Не стана с оня сайт активирах го от мейла но не.

Нищо ,само ми трябва приветствено съобщение за версия 2.2.1,и да ми обясниш как става.

Предварително ти благодаря.

http://mods.invisionize.com/db/index.php/f/7127

( но според сайта, самия мод не е направен, както трябва и ако го сложиш, ще е за твой риск )

А точно как се слага то си пише/описани в readme файла на самия мод - какво да се промени и къде да се барне ;)

Link to comment
Сподели другаде

Не мога да свалям оттам незнам ,защо пак ми изписва същото.

 

An error has occurred:

You do not have permission to download this file.

Please go back and try again. If you continue to have problems, you should contact the site administrator.

:fart:

Link to comment
Сподели другаде

Не мога да свалям оттам незнам ,защо пак ми изписва същото.

 

An error has occurred:

You do not have permission to download this file.

Please go back and try again. If you continue to have problems, you should contact the site administrator.

:fart:

Мен ме съмнява, ти влезнал ли си в акаунта, пробва ли с друг браузър ?

 

Ето ти файла: _M22__Auto_Welcome_1.3.1.zip

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...