Jump to content

Britney Spears на съд ...


Препоръчан пост

Бритни Спиърс бе дадена под съд от трима бивши нейни телохранители, пише вестник “Сън”. Те твърдят, че често са работили извънредно за певицата без да им бъде платено.

 

Делото е заведено срещу три от компаниите на Бритни и е за щети в размер на 20 000 паунда от неизплатени възнаграждения.

 

Тримата служители твърдят, че им е плащана само “твърда заплата”, пропускали са хранения и не са получавали възнаграждения за извънреден труд. Те са били наети през 2004 г. и уволнени през ноември 2005 г., без да получат заплати.

http://www.musicbg.net/pics/1119943889.jpg

 

Източник: www.musicbg.net

 

Горките телохранители сигурно са заслабнали :)

Link to comment
Сподели другаде

Трудовите синдикати на Запад имат доста силно влияние и право на въздействие върху взаимоотношенията работник-работодател. Майтапа на страна, но ако това е вярно, телохранителите има голяма вероятност да спечелят делото. В една нормална пазарна икономика няма значение дали си ЕТ или суперзвезда - има си договор, има си определено възнаграждение за нормиран и ненормиран труд. Хората си ценят труда и никой не е тръгнал да се спотайва щото някаква си пикла решила да не плаща.

Само ще дам идентичен пример- служителите в ранчото на Майкъл Джексън в момента го съдят за неплатени заплати, а Ръсел Кроу може дори да влезе в затвора затова, че е ударил с телефон служител на хотел.

Редактиран от Neuton Gimic
Link to comment
Сподели другаде

ООооо мисля че не ми хареса тонът ти и ще пусна една жалба срещу теб. Да точно срещу теб и ще ти изцоцап маричкитеееее. :P Да и какво заради тази лигла момчетата да не си вземат парите ли? Понеже и без друго е останала със жълти стотинки. Е аз мислях че в БГ селинията ходи по хората, но явно и "звездите" не падат по-долу.
Link to comment
Сподели другаде

Наоми Кембъл скоро ходи до полицейския участък да и вземат отпечатъци и да я снимат защото тормозела прислужницата си.Те звездите понякога се самозабравят.Според мен едва ли охранителите ще се осмелят да съдят Бритни безпричинно.Ранчото на Майкъл Джаксън го затвориха,а тои каза че няма да се върне да живее в САЩ.Хората там си имат закони.Някой ден и тук ще стане така,нали ще влизаме в Евросъюза.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...