Jump to content

Проблем с качване на клипче във vbox7.com


Препоръчан пост

Значи проблемът е следният. Влизам си с акаунта във vbox7.com и цъквам на ъплоуд. Избирам файла и качването започва. Файлът е 85 МБ(под 100) така че не би трябвало да има проблеми. Чакам около час и ми показва бяла страница. Гледам-не се е качило. Пробвах поне 5 пъти ама не става... Моля дайте съвет как става! Скайпът ми е nicson91!
Link to comment
Сподели другаде

През IE 6 ли го качваш? Преди време пробвах само да видя как се качват клипове и ми правеше тоя номер при ИЕ 6... след което пробвах през Опера и клипа се качи без проблем.
Link to comment
Сподели другаде

Хм ... а аз си мислех, че проблемът е само при мен.

Регистрирах се вчера. Всичко мина безпроблемно. Чаких две малки клипчета. Излезе ми съобщение, че в момента се обработват и скоро ще бъдат достъпни. Даже ми даде и линк към тях. И толкова. Клипчетата не мога да ги намеря в каталога. Като си вляза в профила пак не виждам качени клипове. Драснах мейл на админа, но до сега .. нищо.

Link to comment
Сподели другаде

Същият проблем,само че даже и линкове не ми даде... Казва ми да се отпусна и след час-бяла страница... :crosseyes1: Какво е ИЕ 6 и какво е Опера? Ако може да ми отговорите?! Винченцо дай скайп да се разберем или ако можеш да ми го качиш...
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...