Jump to content

Търся програма, която конвертира mp3 в m4a


Препоръчан пост

Благодаря за програмата, но след като я инсталирах, се опитах да конвертирам една mp3-ка, и в Destination Format бяха показани много формати, но m4a не е сред тях. Нали като казваш
3.00 + 3.20
имаш предвид първо да инсталирам 3.00, а после - 3.20, защото аз така направих? :lookaround:
Link to comment
Сподели другаде

Само леко да се отклоня от основния въпрос и да задам мой. Защо ти е нужно това?

Искам да си конвертирам mp3-ките в m4a, защото ми се струва че като си кача една песен на телефона, тя звучи по-добре, ако е в m4a.

Link to comment
Сподели другаде

Искам да си конвертирам mp3-ките в m4a, защото ми се струва че като си кача една песен на телефона, тя звучи по-добре, ако е в m4a.

Не би трябвало. По принцип при транскодирането губиш качество. Ако телефонът има еднакво добри декодери за двата формата, то няма НИКАКВА полза. Ако декодера му за MP3 е зле, а за MP4 е добър (което ме съмнява), то може и да има някакъв смисъл.

Link to comment
Сподели другаде

Това е конвертор на видео файлове, а потребителят иска на аудио такива. :)

 

съжалявам, но не си запознат - това е както видео, така и аудио конвертер :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

съжалявам, но не си запознат - това е както видео, така и аудио конвертер :thumbsup:

Хм, вярно. Значи е редно да сменят името на програмата. И все пак не е препоръчителна, защото както гледам енкодира както тя си знае, което хич, ама хич не е добре. Предполагам, че в регистрираната версия трябва да има опции за настройка.

Link to comment
Сподели другаде

Програмата, за която става дума е ImTOO 3GP Video Converter и е платена. Тя работи с ограничения за нерегистрираната версия. Тоест конвертира само 2 минути от медиата. Не знам как е с качеството, на мен не ми допадна особено. Иначе се конфигурира лесно.

Снимка:

http://img504.imageshack.us/img504/8602/64221207cy1.png

 

Но за пълно конвертиране иска да е лицензирана. :)

http://img263.imageshack.us/img263/8296/70670243il8.png

 

В допълнение: тази програма може да конвертира MP3 в M4A, но в случая трябва да се лицензира. Официално струва само 29 USD. :)

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...