Jump to content

Проблем със забиване на компютъра


Препоръчан пост

Kъм orion:

Преди година-две ми дадоха един компютър, който имаше огромен проблем с Norton Antiwirus и svchost. Забавяше ужасно и блокираше. Eдин Тrojan Downloader се беше забил и подобно на теб нищо не го откриваше.

 

Като гледам твоя лог, снимките и процесите, това ми напомня този случай.

 

Не пречи да опиташ със SUPERAntiSpyware Free Edition (5.64 MB). Програмата е безплатна за домашни потребители.

 

Може да сканираш и с някоя антивирусна програма без резидентен скенер, например AVGFree.

 

Ок Sir William,

Ей сега ще пробвам и ще пиша отново, благодаря!

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 32
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Такаа, ей ме на и мен.

SUPERAntiSpyware Free Edition откри три бисквитки, които изтрих вече:

post-135-1189540362_thumb.jpg

AVGFree обаче намери това:

post-135-1189540390_thumb.jpg

Двата файла от папката (по скоро цялата папка) са изтрити, и без това никога не беше ползвана тази папка, относно RegSupreme Pro обаче, да трия или не, след като ми е една от любимите програмки. От папката със Software програмата си я изтри, но от Program Files какво ще препоръчате да направя?

Link to comment
Сподели другаде

Дам...

Norton пак се проваля. Няма начин. Трий RegSupreme Pro. Ако може да си запазиш ключетата за него. Хубаво е да сканираш инсталационния файл или архива, с който си сложил RegSupreme Pro в системата. Може да се е заразен. Но не го инсталирай отново!

Link to comment
Сподели другаде

Дам...

Norton пак се проваля. Няма начин. Трий RegSupreme Pro. Ако може да си запазиш ключетата за него. Хубаво е да сканираш инсталационния файл или архива, с който си сложил RegSupreme Pro в системата. Може да се е заразен. Но не го инсталирай отново!

 

Изтрих всичко всъщност, сега сканирам пак, но не вярвам да има проблем.

Отново благодаря Sir William!

Link to comment
Сподели другаде

За всеки случай пусни един ATF Cleaner (45 KB).

 

Ориентирай се към друга антивирусна програма с активен скенер!

Такива - дал Господ. :)

 

Добавка: Norton се премахва от системата с един специален инструмент: Norton Removal Tool.

Редактиран от Sir William
Link to comment
Сподели другаде

Само не знам дали това е точно Norton. Ползвал съм и него, но ми беше тежичък и след доста които пробвах се спрях на този Simantec AntiVirus Corporate Edition 8.1.1.323. Ще се замисля за смяна обаче :thumbsup:

Та ... да ползвам ли Norton Removal Tool?

Link to comment
Сподели другаде

Само не знам дали това е точно Norton. Ползвал съм и него, но ми беше тежичък и след доста които пробвах се спрях на този Simantec AntiVirus Corporate Edition 8.1.1.323. Ще се замисля за смяна обаче :thumbsup:

Та ... да ползвам ли Norton Removal Tool?

Да, използвай го, преди да инсталираш Symantec Corporate. По-добър избор e. Но имай под ръка AVGFree или Clamwin. За всеки случай. :)

 

В добавка: Защо осма версия на Symantec AntiVirus Corporate? Нямаше ли по-нова? Май 10.

Aз бих инсталирал само Symantec AntiVirus Corporate и отделно някаква защитна стена. Мисля, че на Symantec (Norton) този firewall, който уж го има в Internet Security куца здраво. Виждаш как изпуска разни троянчета. :)

Редактиран от Sir William
Link to comment
Сподели другаде

Ами, какво чакаш? :)

 

П.П.: това цепване на темата не беше много добра идея. Донякъде се получи т.нар. отвличане на тема.

 

Прав си Night_Raven съжалявам, извинявам се и на Dennny че така стана!

 

 

Да, използвай го, преди да инсталираш Symantec Corporate. По-добър избор e. Но имай под ръка AVGFree или Clamwin. За всеки случай.

 

Преди да го деинсталирам ли искаш да кажеш Sir William?

Добавено:

Просто до сега винаги съм бил доволен от тази версия, но ще пробвам 10 :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Ами, какво чакаш? :)

 

П.П.: това цепване на темата не беше много добра идея. Донякъде се получи т.нар. отвличане на тема.

Няма нищо :thumbsup: Нямам нищо против,нова съм във форума Ви и мн ми харесва,продължавайте все така

 

Прав си Night_Raven съжалявам, извинявам се и на Dennny че така стана!

Преди да го деинсталирам ли искаш да кажеш Sir William?

Наистина не се притеснявайте,няма нищо.Над тези неща съм да се сърдя за глупости,радвам се ако наистина са ти помогнали Orion

Link to comment
Сподели другаде

Наистина не се притеснявайте,няма нищо.Над тези неща съм да се сърдя за глупости,радвам се ако наистина са ти помогнали Orion

 

Благодаря Dennny! :peace:

Link to comment
Сподели другаде

Преди да го деинсталирам ли искаш да кажеш Sir William?

Да. Деинсталирай Norton с инструмента, който ти посочих. Защото може да има остатъци и неудобни записи от тази програма. Почисти регистрите и остатъците с която програма искаш. После си инсталирай Symantec Corporate на чисто. Имам нещо предвид, затова.:)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...