Jump to content

Лудите неща, които ви се случват


Препоръчан пост

Отварям тази тема, за да ви подканя да споделите някакви луди неща, които сте извършили или са ви сполетяли. Задължително нещо е да отговаря на следните описания:

1 - да е мноооого лудо

2 - с висок адреналин

3 - да е изглеждало малко глупаво в очите на другите

4 - може би и леко опасно.. :P

 

Е, очаквам разказите ви B)

Link to comment
Сподели другаде

Аз ще се включа. Единствено може би на точка 3 няма да отговаря. Разказа е нещо стил NFS, но на живо си е много страшно! Карам си колата нормално най-вдясно и изведнъж зейва дупка, ама маса дупка, направо си беше аквариум за риби, и колата естествено поднася леко, а в същото време от лявата ми страна, на тесен път, ме изпреварва пежо и ме удря отляво на колата и колата съвсем занася. Стигаме до най-важния момент, бурдюра. Колата става неуправляема в такива ситуации и колата буквално излетя от бурдюра и имаше нещо като остров с трева много здраво подскачаше колата и от среща имаше масивен стълб. Спирачки не действат тя колата ту във въздуха ту на земя и предницата от едната страна закача стълба и колата почва да се върти както си иска и се озовавам на друг път, слава Богу нямаше коли. Там успях да спра колата, колкото и да не Ви се вярва. Щетите по колата няма да ги коментирам важното, че се разминах с няколко драскотини. Да знайте на игрите е весело, ама на живо си еб**о майката(извинявам се за израза, ама си е така). И познайте, цялата вина беше в дупката и малка част в пежото, че не спази дистанция. И като на шега може би след 2 дена запълниха дупките където катострофивах :ph34r: Слагайте коланите, че ако не бях с колан имаше да се търкалям из колата... и внимавайте с дупките макар и да са на всеки километър :angry: Едно лудо преживяване, което няма да забравя НИКОГА! Редактиран от Liverpool
Link to comment
Сподели другаде

Най-големата идиотщина беше когато бях на 21.Напих се на един купон,където бях с гаджето си...Закарах я на летището (ше прайм секс на самолетна писта, разбираш ли)...Минахме през целия кв. "Кучкарника",прескочихме оградата като се каихме на една купчина боклуци складирани от мангалите до оградата...На пистите имаше мн. яки сини лампи.Голема романтика... докато не изтрезнях.Съмваше се,видяха ни и ни туриха белезниците.

После като видяха,че сме пияни кратуни,а няма да отвличаме самолети ни пуснаха.Беше някакъв празник тогава...

Link to comment
Сподели другаде

Най-големата идиотщина беше когато бях на 21.Напих се на един купон,където бях с гаджето си...Закарах я на летището (ше прайм секс на самолетна писта, разбираш ли)...Минахме през целия кв. "Кучкарника",прескочихме оградата като се каихме на една купчина боклуци складирани от мангалите до оградата...На пистите имаше мн. яки сини лампи.Голема романтика... докато не изтрезнях.Съмваше се,видяха ни и ни туриха белезниците.

После като видяха,че сме пияни кратуни,а няма да отвличаме самолети ни пуснаха.Беше някакъв празник тогава...

 

Браво - ранният "ръкопис" на "Умирай трудно". Човече, почни да пишеш мемоари - се някой ще ги плати :lol:

Link to comment
Сподели другаде

Хайде и аз да споделя нещо.Отговаря най-вече на 3 точка,поради което изобщо няма да се сърдя,ако се спукате от смях.На мен обаче,изобщо не ми беше смешно.

Отивам си аз един ден на работа и бързам,защото закъснявам.Идва момент да пресека на светофар две платна едно след друго.Тъй като виждам,че свети жълто решавам да поизбързам и се разтичах.Дотук добре.Пресякох първото платно и тичам да мина и второто.Тъкмо притичвах между две коли и изведнъж.......,нещо направо ми сряза краката и аз полетях злокобно към земята.Болката беше ужасна,но още по ужасно беше,че изобщо не разбирах какво става.Докато.... не видях опънатия теглич между двете коли.Със сетни сили станах и докуцуках обратно.Добре,че успях,защото никой от двамата шофьори не ме видя-стана толкова бързо и както бяха с теглич,познайте!

Ето такива работи ми се случват.За радост,само понякога! :)

Link to comment
Сподели другаде

Хайде и аз да споделя нещо.Отговаря най-вече на 3 точка,поради което изобщо няма да се сърдя,ако се спукате от смях.На мен обаче,изобщо не ми беше смешно.

Отивам си аз един ден на работа и бързам,защото закъснявам.Идва момент да пресека на светофар две платна едно след друго.Тъй като виждам,че свети жълто решавам да поизбързам и се разтичах.Дотук добре.Пресякох първото платно и тичам да мина и второто.Тъкмо притичвах между две коли и изведнъж.......,нещо направо ми сряза краката и аз полетях злокобно към земята.Болката беше ужасна,но още по ужасно беше,че изобщо не разбирах какво става.Докато.... не видях опънатия теглич между двете коли.Със сетни сили станах и докуцуках обратно.Добре,че успях,защото никой от двамата шофьори не ме видя-стана толкова бързо и както бяха с теглич,познайте!

Ето такива работи ми се случват.За радост,само понякога! :)

То стават такива работи но пък цял теглич да не го видиш незнам. Като не се блъсна в някоя кола без да я забележиш пак добре. И тогава ще вкараш някой в беля/случва се пак казвам/но внимавай за напред. :rolleyes:

Link to comment
Сподели другаде

И аз да споделя едно лудо нещо :)

 

Миналата година - същия месец, априлската ваканция. Обажда ми се една приятелка от Варна и искаше да се видим в София, защото имаше някакво изложение на университетите от цяла България. Обади ми се четвъртък вечерта, за да ида петък. Познайте кой би пуснал 16 годишно момиче за 1 ден в София, защото й е скимнало :P Реших да се измъкна.... казах, че ще ходя на пикник на Бачково, после ще ходя по кафетата и най-накрая - ще гледам филм у една приятелка, тоест няма да ме има цял ден :) Е, пуснаха ме..хихи. Сутринта, веднага щом мам излезе за работа - в 7 без 10, аз станах и 7:10 вече бях в рейса за Пловдив, оттам влака за София. И ето ме там.. самичка в големия град :rolleyes: Намерихме се пред НДК, цял следобед заедно, даже Лора Владова и Светльо видях :P Беше супер! Вечерта си изпуснах влака за Пловдив и се наложи да чакам 1 час, което обърка по-ранното ми пребиране. Но в 22:30 най-накрая да се прибера у нас. Доста ми мрънкаха къде съм била цял ден, но ми беше толкова весело, че нищо не чувах :D

Link to comment
Сподели другаде

И аз имам няколко интересни случки в Пловдив, естествено не се бях обадил на никой и тръгнах на своя глава (бях на около 16-17 и при положение че момчето, с което пътувах не беше с чисто досие, пък и отивам в град, който познавам само бегло..) Та сутринта тръгваме за гарата и само за 7 минути изтървахме влака, та трябваше да чакаме 2 часа, които оползотворихме с пиене на бира (по-добър начин няма ;)) Хванахме си ние влакчето като си взехме двупосочни билети. Качваме се ние и си сядаме на местата, а срещу нас една кака. Какво стана там заговорихме се и се оказа, че е психоложка 4 курс и започна да ни анализира (познаваше мамка му), слязохме и зачакахме срещата да дойде да ни вземе. Адреналното в това, е че човекът беше един от пловдивските фалфикатори на пари, току що излязъл от затвора?!?? Та потрепервахме като минеше някоя патрулка и отидохме да пием по едно в "неговото" кафе, където обсъдихме една транзакция, която в последствие не се осъществи. По едно време докато си говорихме се появи още един човек и си говориха и за по сериозни неща от МНОГО пари. Вечерта като отидохме на гарата се наложи да поспим на перона, защото пак изтървахме последния влак и имаше чак след час и половина. Разбира се нямаше как нещо да не се обърка и се оказа, че билетите ни са подпечатани за влака, който сме изтървали, а не за този, в който се качихме => пътуваме без билети и трябва да си купим нови. Кондуктора обаче се оказа свестен след като АЗ говорих с него (приятелят с който бях им тегли по една майна) и му дадохме два лева да пие едно кафе, като благополучно се върнахме в София. При положение, че бях още сравнително малък (и по телосложение, не само по години) за мен си беше преживяване и се чувствах извън закона, пък и си създадох тема за разговор за следващите няколко дни :P
Link to comment
Сподели другаде

MasterRalf-висока доза адреналин,а?

Другия път като идваш в Пловдив,казвай да помагаме бе човек.Пък знаеш ли-може пак да имаш повод за разправяне на разни случки/покрай поливането на успешното стартиране на форума/! ;)

Link to comment
Сподели другаде

Може може даже сигурно ще пием много, а случки има бол така че няма и да ни е скучно, въпреки че мама ми е казвала да не говоря с непознати B)

 

 

Като има бол разказвай де :P А иначе твоята е била подобна на моята, само дето посоките са различни и аз съм била самичка :rolleyes:

Редактиран от baby_face
Link to comment
Сподели другаде

Само че Master-чо, ми е малко трудно да позная какви си ги вършил, нищо, че имам 7-мо чувство, затова те оставям на стихията ти - писането. Хайде, чакаме нова история :P Редактиран от baby_face
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...