Jump to content

Търся програма подобна на FrontPage


Препоръчан пост

Здравейте!

Тук съм нов и не успях да изчета всичко написано в по-стари времена, за това моля за извинение, ако вече е писано по темата.

Търся малка програмка, преносима с флаш-памет, която да редактира HTML-файлове и да има възможностите на FrontPage за графичен дизайн.

Много редакторчета показват кода и имат много възможности за включване на готови неща. Някои могат да извикват наличния IE за показване на PREVIEW.

Но не съм срещал редактор да има DESIGN за да могат да се правят таблици и др.промени без да се пипа кода.

 

И още 2 питания:

- знае ли някой за софтуер за изкупуване на млякато ?

- не мога да намеря от къде да си изтегля драйвер на ХР за мобилен тел. Motorola C380 с usb.

Благодаря на всички! :yes:

Link to comment
Сподели другаде

Здравей!

Задаваш доста въпроси в една тема. Без да уточниш детайли. Не знам кой може да отговори на лаконичните ти изисквания. Бъди по-конкретен, моля.

Link to comment
Сподели другаде

Като чуя графичен дизайн се сещам за DreamWeaver... Мене много си ме кефи и става лесно два режима на работа и сайтовете буквално се "рисуват"... Иначе имам и 1st page, която също ми се нрави...
Link to comment
Сподели другаде

  • 8 months later...

Търся USB драйвър за Motorola C350 или софт за да му кача няколко мелодий, защото е жива скръб- има една гадна и една, която за нищо не става.

 

За да ви улесна малко- имам:

-Motorola Phone Tools

-PTS Phone Programmer

-floAt's Mobile Agent 2

-MOBILedit

но с тях не става или си има "чалъм" дето немога да го усетя.

Благодаря предварително!

Link to comment
Сподели другаде

- знае ли някой за софтуер за изкупуване на млякато ?

 

Сигурно става дума за МЛЯКОТО. Да си призная такъв софтуер не съм виждал, не съм чувал, а и не знам да съществува, пък кой знае, може и да има!!!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...