Jump to content

Търся програма за копиране на 3-4 DVD файла на един диск


Препоръчан пост

Здравейте! Можете ли да ми кажете програма с която мога да копирам 3-4 двд файла/1,4Gb/ на един диск/4,7GB/.

пробвах с Super dvd Creator i Nero , но фаиловете имат еднакви имена и не става.Ще съм ви много благодарнаако ми помогнете!

Link to comment
Сподели другаде

Става въпрос за записан мини двд диск от камера. Трябва ми програма която слага в един обикновен диск 3-4 такива мини дискове/финализирани/.Името не се пременя защото не го разпознава после като двд фаил.
Link to comment
Сподели другаде

Има доста програми за целта. Може да прочетеш или да пробваш какво може например: 1Click DV to DVD на Xilisoft. Програмата е платена (25 USD), но има пробна версия. Или да погледнеш DV to DVD guide на doom9.org. Но там е доста трудно за начинаещи...
Link to comment
Сподели другаде

  • 8 months later...
Мерси много :bravo: ще ги погледна и ще пробвам ако има нещо пак ще питам :blush:

 

 

Темата е стара,но дано авторката влиза ,имам същия проблем,искам да питам дали нещо вие сте направили?

 

Аз копирам мини dvdтата на 1 голямо DVD ,знам че би трябвало да може няколко пр 4 бр да събера в един диск ,но и аз не мога,с еднакви имена са,не могат да се преименуват и не става!Изхода е 1 мини ДВД на 1 голям ДВД диск,но не ме устройва.

пробвах филмчетата да са в папки с различни имена,става запиах 3 двдта на 1,но ДВД плеъра не ги чета ,само снимките ми вади,филмчетата НЕ-виждат се на папки но не тръгват....

 

Какво да правя :crosseyes1:

Link to comment
Сподели другаде

Темата е стара,но дано авторката влиза ,имам същия проблем,искам да питам дали нещо вие сте направили?

Аз копирам мини dvdтата на 1 голямо DVD ,знам че би трябвало да може няколко пр 4 бр да събера в един диск ,но и аз не мога,с еднакви имена са,не могат да се преименуват и не става!Изхода е 1 мини ДВД на 1 голям ДВД диск,но не ме устройва.

пробвах филмчетата да са в папки с различни имена,става запиах 3 двдта на 1,но ДВД плеъра не ги чета ,само снимките ми вади,филмчетата НЕ-виждат се на папки но не тръгват....

Какво да правя :crosseyes1:

Искаш да кажеш, че копираните върху харда файлове от минидивидитата не могат да се преименуват? Каква е причината, някой процес ли ги държи заключени, що ли?

Като вариант може да пробваш с програмата ConvertXtoDVD, би трябвало да приеме за обработка файловете от камерата и да ти ги направи на едно 4,3 GB DVD, тъкмо ще ти направи и едно просто меню да избираш между филмчетата на диска. Недостатъци:

1. Програмата е платена.

2. Трябва да се преконвертира всичко, което може да отнеме 2-3 часа.

Link to comment
Сподели другаде

наистина сега преименувах във Video_TS- BUP файловете,но другите не могат,незнам дали ще иска да ги събере така пак,щото примерно от три папки с име море-море1,море2,море3 (това са ми три диска малки) вътре освен Буп файловете другите файлове са с еднакви имена и не иска да ги запише като са с еднакви имена,само като отделни папки ги приема море 1 море 2 ,но пък после не ми ги чете ДВДто,освен да си сменя ДВДто :crosseyes1:
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...