Jump to content

Препоръчан пост

A де? След като дам ОК се поява пак и пак, и пак, и трябва да изключа Скайпа от Таск Мениджера

И аз имах същия проблем, появява се като се натовари много скайп. Внимавай и няма да се получава така.

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 34
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

И аз имах същия проблем, появява се като се натовари много скайп. Внимавай и няма да се получава така.

Не ми се вижда логично. Ако е така, то това си остава бъг на новите версии, защото моят Skype е бил много натоварен (разговор, 5-6 отворени чата и прехвърляне на файл) и не е имало никакви проблеми.

Link to comment
Сподели другаде

Не ми се вижда логично. Ако е така, то това си остава бъг на новите версии, защото моят Skype е бил много натоварен (разговор, 5-6 отворени чата и прехвърляне на файл) и не е имало никакви проблеми.

Toва не е претоварване, колкото и нелогично да звучи. Говоря за над 10 отворени чата, луд флууд, прехвърляне на някакви глупави парчета и всяка една буква, която се напише изкарва съобщение, че скайп изнемогва :>

Link to comment
Сподели другаде

Не е от претоварване, на мен също ми се случва на седмица по един път. Имал съм и 2 3 отворени чата, без голям флууд и точно отварям един чат, пиша две три букви и се показва същото съобщение. И трябва да го спра от таск мениджъра естествено. През това време не товаря компютъра с нищо сериозно. Било му е и много по-зле :)

Просто си е бъг на Skype, и това си е.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...