Jump to content

Моля за малко помощ относно три теми за реферати


Препоръчан пост

Моля за малко помощ по следните теми

 

1. СИГУРНОСТ И ЗАЩИТА НА КОМПЮТЪРНИ МРЕЖИ-“ТЕХНИЧЕСКИ И ПРОГРАМНИ СРЕДСТВА ЗА ГАРАНТИРАНЕ НА СИГУРНОСТТА НА МРЕЖОВИТЕ КОМУНИКАЦИИ”.

 

2. АДМИНИСТРИРАНЕ НА КОМПЮТЪРНИ МРЕЖИ -“ВЪЗМОЖНОСТИ ЗА ОГРАНИЧАВАНЕ НА ТРАФИКА В LAN И WAN. ОГРАНИЧАВАНЕ НА ДОСТЪПА НА КРАЙНИТЕ ПОТРЕБИТЕЛИ ДО МРЕЖОВИТЕ РЕСУРСИ /БАЗА ДАННИ,ПРИНТЕРИ И ДР.

 

3. ПРОЕКТИРАНЕ НА КОМПЮТЪРНИ МРЕЖИ-“ПРОЕКТИРАНЕ НА СТРУКТУРИРАНА КАБЕЛНА СИСТЕМА /СКС/ - ХОРИЗОНТАЛНА ВРЪЗКА “BACKBANE” /ГРЪБНАК НА МРЕЖАТА/.ИЗБОР НА КОМПОНЕНТИТЕ НА СКС ПО ВИД /МЕДНИ И ОПТИЧНИ КАБЕЛИ/ И КАТЕГОРИЯ СЪОБРАЗНО ХАРАКТЕРИСТИКИТЕ НА МРЕЖОВИТЕ УСТРОЙСТВА,КОМПЮТРИТЕ,СЪРВЪРИТЕ И ДРУГИТЕ УЧАСТНИЦИ В LAN.

 

 

Трябва да напиша реферати по тези теми

Много ще съм благодарен ако някои от по знаещите се отзове на помощ

Link to comment
Сподели другаде

Темите, за които искаш помощ са сериозни. Мисля, че има книги по въпроса. Може да се поровя за заглавия. Ще пиша, ако намеря. :)

 

Добавям: засега мога да ти предложа само това: Introduction to Network Security, Matt Curtin (1997)

Редактиран от Sir William
Link to comment
Сподели другаде

Благодаря ти Sir William

Знам че темичките са доста сериозни и че има доста да се изпише по тях , но какво да правя такъв си ми късмета те ми се паднаха и няма мърдане .

С първата тема съм почти готов :crazy1: такаче тя отпада и остават последните две които и всъщност са ми малко по труднички :crosseyes1:

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Sir William Благодаря ти за книжлето беше ми полезно :computer:

Ще помоля админите да изтрият темата.

Вече съм готов с темите даже и ги предах, сега остана да чакам резултатите да видя какво е творила моита умна главица :haha:

Link to comment
Сподели другаде

Ще помоля админите да изтрият темата.

Не мисля, че е уместо да се изтрива темата.

Защото някой друг потребител, може да има същата задача и тази тема да му е полезна... ;)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...