Jump to content

Link: Софтуерно списание TheFreeZone - 2 бр, Април


Препоръчан пост

Списание TheFreeZone е безплатно софтуерно списание на български език, което се разпространява напълно безплатно в PDF формат. В новия брой ще намерите тридесет страници от добри и заинтригуващи статии.

 

http://www.thefreezone.info/uploads/koriza.jpg

 

Домашна страница: http://www.thefreezone.info

Download: Софтуерно списание TheFreeZone - 2 бр, Април (1.2 MB)

Link to comment
Сподели другаде

Обаче при мен става нещо много тъпо.Когато се регистрирам и после искам да везна в раздела "Списанието" пак иска да си напиша името и паролата аз ги пиша и то ми изписва че не съм ги написал правилно или няма такъв потребител.Някои може ли да ми каже защо става така?

 

 

А когато изтегля 2 брои на списанието и го разархивирам нищо не става.Появява ми се една иконка аз цъкам върхо нея след това ми се всключва Unlocker и нестава нищо.Защо?

Редактиран от Vankata
Link to comment
Сподели другаде

Обаче при мен става нещо много тъпо.Когато се регистрирам и после искам да везна в раздела "Списанието" пак иска да си напиша името и паролата аз ги пиша и то ми изписва че не съм ги написал правилно или няма такъв потребител.Някои може ли да ми каже защо става така?

И при мен стана така, затова се регистрирах втори път само в раздела "Списанието" явно форума и портала не са с една обща парола а искат допълнителна регистрация. Въпреки това не успях да намеря линк към първи брой.

Като натисна в портала на " Downloads", където предполагам че са линковете към броевете ми дава:

Not Found

The requested URL /forums/index.php was not found on this server.

 

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Apache/1.3.34 Server at www.thefreezone.info Port 80

 

Проблеми с отварянето на втория брой нямам. Не знам защо при теб има.

Link to comment
Сподели другаде

За съжаление регистрациите на портала и форума са отделни. Линкът "Downloads" е премахнат. А първи брой на списанието беше провал, затова предпочитаме да го оставим зад гърба. Все пак очаквайте към началото на май новия брой, който ще бъде доста голям.
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

Скъпи приятели! Искам да Ви запозная по-добре с софтуерното списание на България.

www.thefreezone.info Българското безплатно онлайн списание за софтур е едно от списанията в страната с голям потенциал за бъдещо развитие. В него ще намерите много полезна и належаща информация, която е препоръчително да знаете. То е предназначено, както за начинаещи, така и за специалисти в информационните технологии, които могат да намерят трикове и съвети за Windows, ревюта на известни и нетолкова известни програми, софтуерни класации, най-интересните новости от софтуерния свят и друга полезна информация.

Скоро се задава новият брой на списнанието, ако желаете да изтеглите списанието можете да го направите само, ако сте регистриран в сайта на списанието, в който можете да намерите нужната информация за него.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...