Jump to content

12 GB безплатно място


Препоръчан пост

Приятно съм изненадан от http://www.12gbfree.com/ .

12 ГБ място с 25 ГБ месечен трафик + поддръжка на php, Mysql, FTP ... и това - безплатно !

 

Регистрацията е безплатна и стана за секунди. Пробвах и без проблеми създадох база данни. Ще пробвам да кача форумна система примерно, но съм сигурен, че ще стане.

 

Пробвайте и вие. Може би това търсите в момента ...

Link to comment
Сподели другаде

Всичко това е добре, но ми прилича на един от многото такива, които след известно време затварят. Причината според мен е много проста - събират данни (имейли, пароли и др.) на потребителите и после пълнят пощите (а и не само това). Иначе ако не е от тези е супер.
Link to comment
Сподели другаде

Pantockrator, далеч съм от мисълта, че подобни FREE услуги могат да се ползват за нещо сериозно и отговорно. Информацията е насочена по - скоро към онази част от потребителите / като мене / , които тепърва решават да разберат как става инсталерането на форумна система или нещо подобно или пък желаят да разберат как става администрирането на база данни. За подобни опити споменатия линк е повече от удобен.

 

Допълнение: пробвах три различни форумни системи. И при трите срещнах трудности още при качването на необходимите файлове. Инсталациите не тръгват въобще. Явно системата не работи пълноценно.

Link to comment
Сподели другаде

Ако не се лъжа, преди време Цецко (Neuton Gimic) беше разказал за подобно място, където нямаш право да качваш файлове над 1 МБ или нещо от сорта, а за да го направиш, трябва да го платиш. Така че за пореден път сме свидетели на сентенцията "Няма безплатен обяд".
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

"Случайно" да не става въпрос за 0000host.com ? Пълен батал са тия :(

 

ЕДИТ: Проверих 12gbfree - същите условия като при "любимият" ми 0000host.com :( явно наистина "Няма безплатен обяд", Tragedy

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...