Jump to content

Календар на форумците


Препоръчан пост

Хай, компанията ...

 

Седя се на работното място петъчно замислен и изведнъж ми идва в празната глава една мисъл ... ох, каква беше ..... ааа, да !

 

Искате ли всеки желаещ да си прати каквато снимка си иска / негова , де / и някой разбиращ от фотошоп примерно да ни нагласи заедно ? Според мен ще се получи страхотен календар или нещо подобно !!! А и ако изберем някой готин фон ...

Link to comment
Сподели другаде

Аз съм с двете ръце и двата крака "ЗА"...

Сега остана да си избера /направя/ :bravo: за идеята

Ако трябва и ако мога разбира се ще помагам за направата му.

Само не можах да разбера календар с обща картинка на форумците или на всеки месец ще има по някой от форумците :peace:

Link to comment
Сподели другаде

Идеята е стряхотна, но ще участвам ако календарът не е качен за свободен достъп. Тази идея не ми се нрави.

Ако е за наше ползване, ще бъда щастлива да го притежавам. Даже ще го занеса да ми го направят като истински календар.

Link to comment
Сподели другаде

В какъв смисъл Дани? Ако го пуснем във форума всеки ще може да го отвори, а и никой не може да гарантира, че някой, който го има няма да го даде на друг. А и без това снимките ни ги има навсякъде из форума.
Link to comment
Сподели другаде

Идеята е стряхотна.............. Тази идея не ми се нрави.

Аз също не мога да разбера точната позиция и доводите.

 

По принцип идеята е всеки / който има желание, резбира се / да изпрати своя снимка. Независимо дали е сериозна или смешна. И като се посъберат снимки някой разбиращ от Фотошоп да ни сложи все едно сме заедно. И да ни напише никовете под лицата. Аз лично бих се накефил на нещо подобно и затова написах тази тема. Идеята за календар ме споходи изневиделица. А mireto предложи нещо още по - добро. От колажа да си направим фанелки. Това е.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...