Jump to content

Търся програма за събиране на видео файлове


Препоръчан пост

Търся програма за слепване на видео файлове .Проблема е следният: имам филм с детски клипове обаче дъщеря ми гледа само някои,затова го нарязах на на няколко части обаче при събирането се оказа че отделните клипове са с различно качество и програмите за джоиване не искат да ги съберат без да ги конвертирам .Филма е в AVI XVID4 формат.Спрограмата Easy Video Joiner успях да ги събера бързо обаче няма звук и при движение на курсора за кадрите на плеяра напред или назад се получава размазване за няколко секунди иначе качеството е същото като оригиналния филм.Има ли програма която хем да е елементарна хем да върши работа а ако става и за други формати направо ще е чдесно.Благодаря предварително на всеки който даде някаква идея.
Link to comment
Сподели другаде

Благодаря, в крайна сметка ми стана ясно че без конвертиране няма да стане дори и само заради биттрейта на звука, така че първо го конвертирах с

Ultra Video Converter и после го събрах с AVI MPEG RM WMV Joiner първата част стана за около час а събирането за 1-2 минути може да има и по бърз вариант ама трябваше да се действа за да има мир.Още веднъж благодаря.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...