Jump to content

Препоръчан пост

Предположих, че проблемът е от там, защото нещо се случва с драйверите ми за видео-то. В момента използвам РС-то със стандарт ВГА видео драйвер, а когато инсталирам драйвера за неговата видео карта а именно, NVIDIA G210 и след инсталацията и рестарта на машината, работи няколко минути и започва много да загрява и се изключва сам, това се случва само за няколко минути. Така в момента не мога да изполвам фактически капацитета на видео картата, а относно съощението, което ми излизаше при включването на лаптопа вече го няма, ако някои има някакви идей нека помага, благодаря Ви предварително.

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 112
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Преди това инсталирани ли са стари драйвъри, които да не са били премахнати от системата, когато сте се опитали да инсталирате сегашните?

Драйвърите, които се опитвате да сложите, актуални ли са и за тази версия на Windows, която използвате?

Link to comment
Сподели другаде

Честно казано, почти съм сигурен че, може и да има наслагване на драйвери и да съм инсталирал нещо по погрешка, но не съм сигурен, че проблема е от това, все пак изгасва целия лаптоп, без да съм започнал да го натоварвам дори, но вие ако можете да ми дадете съвет, какво да предпприема би било добре.

Link to comment
Сподели другаде

Могат да се проверят какви са температурите (с да речем HWMonitor или AIDA64 Extreme Edition). Възможно е чипът наистина да си прегрява. Ако е така, може да му се наложи посещение в сервиз.
Link to comment
Сподели другаде

Теста е направен с VGA драйвера, защото , ако видео картата е с нейния драйвер, се изключва

Мисля, че успях да направя теста с програмката и  с другия драйвер. Вижте резултатите !

 

HWMonitor2.txt

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...